Українець здобув "золото" Євро-2018 у плаванні

796 0

Український плавець Андрій Говоров виграв золоту медаль на дистанції 50 м батерфляєм на чемпіонаті Європи-2018 з водних видів спорту, що триває в Глазго.

Українець показав результат 22.48 секунди, встановивши новий рекорд чемпіонатів Європи. Зазначимо, що Говоров захистив звання чемпіона Європи, а попередній рекорд також належав йому.

Читайте також: "Кому нужен Куртуа, если есть Лунин?". Украинец впечатлил фанатов "Реала"

Нагадаємо, в липні Андрій Говоров побив світовий рекорд на своїй коронній дистанції.

Друге місце в запливі залишилося за Бенджаміном Праудом з Великобританії (22,78 секунди), а третім фінішував представник РФ Олег Костін (22,97 секунди).