Україна посіла 8-е місце в медальному заліку чемпіонату Європи з літніх видів спорту

2691 0

З 2-го по 12 серпня у Великобританії і Німеччині проходив 1-й чемпіонат Європи з літніх видів спорту. Збірна України посіла 8-е місце в медальному заліку, повідомляє офіційний сайт змагань.

Українські спортсмени вибороли 8 золотих, 13 срібних і 5 бронзових нагород.

Турнір в Глазго і Берліні став першим мультиспортивним чемпіонатом Європи, який відтепер буде проводитися раз на чотири роки.

На турнірі розігруються нагороди в семи видах спорту – легкій атлетиці, водних видах, велоспорті, спортивній гімнастиці, веслуванні, гольфі і тріатлоні.

Чемпіонат Європи з літніх видів спорту-2018 (Глазго і Берлін) Медальний залік (золото, срібло, бронза, загалом)