MENU

Тимошенко на День Незалежності презентує нову Конституцію

3180 0

Юлія Тимошенко відзначить 27-річницю Незалежності представленням довгоочікуваних проектів Суспільного договору та концепції Нової народної Конституції. 

Про це у своєму "Фейсбук" пише прес-секретар лідера "Батьківщини" Марина Сорока.

Над документами кілька місяців працювали близько ста фахівців – колишніх суддів КСУ, науковців, філософів, політологів, правників. Презентація засадничого для держави концепту відбудеться 24 серпня.

Першими із ним ознайомляться експерти-правники з усієї країни. Далі проекти Суспільного договору та Нового Основного закону буде винесено на обговорення в регіонах. І за допомогою спеціально створеної в Інтернет інтерактивної "вікі-системи", свої пропозиції щодо "народної" Конституції зможе подати будь-який громадянин, розповіла речник Тимошенко. 

Читайте також: Розробка, підписання та успіх Суспільного Договору

Нагадаємо, що про розробку Нової народної Конституції Юлія Тимошенко оголосила в червні, на форумі  "Новий курс України". Конституційні зміни передбачають перехід до повноцінної парламентської республіки канцлерського типу.

Зокрема, пропонується посилення повноважень місцевого самоврядування, реальна судова реформа із запровадженням виборності суддів та Палатою честі, а також активне використання в політичному житті референдумів – як місцевих, так і загальноукраїнських.

Читайте також: Об'єднання в процесі перезаснування

Лише  так, на думку Тимошенко, вдасться забезпечити найголовніше, чого позбавлена чинна Конституція – прямий вплив людей на дії влади та відповідальність чиновників перед громадянами. На референдумі ж лідер "Батьківщини" пропонує затвердити Нову народну Конституція.

 

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини