MENU

Прощальне звернення до американців Джона Маккейна

3099 0

Телеканал NBC News опублікував прощальне звернення до американців Джона Маккейна. Лист передав друг і помічник сенатора Рік Девіс.
"Мої співвітчизники, яким я вдячно служив протягом 60 років, і особливо мої колеги-арізонці.
Дякую вам за привілей служити вам і за життя, яке я провів на державній службі. Я намагався служити нашій країні з честю.. Я припустився помилок, але сподіваюся, що моя любов до Америки їх переважатиме.

Я часто помічав, що я найщасливіша людина на землі. Я відчуваю це навіть зараз, коли готуюся до кінця свого життя. Я любив усе своє життя. У мене був досвід, пригоди і дружба, достатні для десяти задовільних життів, і я за це вдячний. Як і більшість людей, я жалкую. Але я б не став міняти день у добрі чи погані часи на найкращий день у чиємусь іншому.

Читайте також: Кличко взяв участь у церемонії прощання із Джоном Маккейном

Я зобов'язаний цим задоволенням любові своєї сім'ї. Ні в кого ніколи не було більш люблячої дружини або дітей, якими він би пишався більше, ніж я. І я зобов'язаний цим Америці. Мати стосунок до американської свободи, рівності і справедливості, поваги гідності всіх людей – це дає щастя більше, ніж швидкоплинні задоволення життя. Наші ідентичність і почуття цінності не обмежені, а розширені тим, що служать добрим справам більше, ніж ми самі.

"Американці" – ця асоціація значила для мене більше, ніж будь-яка інша. Я жив і помер гордим американцем. Ми є громадянами найбільшої у світі республіки, країною ідеалів, а не крові і землі. Ми благословенні і благословляємо людство, підтримуючи і поширюючи ці ідеали вдома та у світі. Ми допомогли звільнити більше людей від тиранії та бідності, ніж будь-коли в історії. Ми придбали величезне багатство і силу у цьому процесі. Ми послаблюємо нашу велич, плутаючи наш патріотизм із племінним суперництвом, яке посіяло образу, ненависть і насильство в усіх куточках земної кулі. Ми послаблюємо його, коли ховаємося за стінами, а не рушимо їх, коли сумніваємося в силі наших ідеалів, а не довіряємо їм бути великою силою змін, якими вони завжди були.

Ми – 325 мільйонів упертих людей. Ми сперечаємося і конкуруємо, а іноді навіть ображаємо одне одного в наших хрипких публічних дебатах. Але в нас завжди було одне з одним набагато більше спільного, ніж відмінного. Якщо тільки ми пам'ятаємо це і даємо одне одному перевагу презумпції, яку всі ми любимо в нашій країні, ми пройдемо через ці складні часи. Ми пройдемо через них сильнішими, ніж раніше. Ми завжди це робимо.

Читайте також: Сегодня мир прощается с великим человеком

10 років тому в мене був привілей визнати поразку на виборах президента. Я хочу закінчити своє прощання з вами із щирою вірою в американців, яку я так сильно відчував того вечора. Я відчуваю це сильно. Не впадайте у відчай через наші нинішні труднощі, але завжди вірте в перспективи і велич Америки, тому що тут немає нічого незмінного. Американці ніколи не йдуть. Ми ніколи не здаємося. Ми ніколи не підемо з історії. Ми творимо історію.
Прощайте, американці. Нехай Бог благословить вас, і нехай Бог благословить Америку."

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ніна ГОРБАНЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини