MENU

Офшори та євробляхи. У чому схожість?

1643 0

В чому різниця між офшорами та євробляхами? Системне виведення корумпованими чиновниками та казнокрадами коштів в офшор дозволяє не сплачувати податки на прибуток, продаж, ПДВ, прибуток корпорацій, нерухомість, дарування (до того ж в офшорах діють суворі закони, які захищають повну конфіденційність банківських операцій казнокрадів). 

Системне ввезення крадіями податків бляхобізнесменами євроблях через "верблюдів"-нерезидентів дозволяє їм не сплачувати ПДВ, мито, акциз, збір в пенсійний фонд та податок на розкіш (при відповідному авто). 

Читайте також: Дешеві авто для всіх українців, але за одинаковими правилами

Перші офшори для украінців-казнокрадів в 1991-ому запропонувала швейцарська фірма Ріггс Валмет Груп з мовчазної згоди та підтримки влади. Відкриття офшору коштувало 4500 дол США, щорічна плата – 1100 дол США (зараз вже дешевше). 

Системне ввезення євроблях бляхобізнесменами почалось в 2014-ому не тільки при мовчазній згоді і підтримці влади, але й діям влади по ліквідації дорожньої поліціі, яка могла контролем на дорогах завадити планам бляхобізнесменів. Ввезення блях через верблюда коштувало від 900 до 1400 євро, перезаїзд – 300 євро в рік (зараз вже дешевше). 

Так в чому різниця? 

Читайте також: Реклама новой "услуги" для водителей взбесила украинцев. Реакция соцсетей

Лише в тому що одні казнокради створили свою громадську організацію та лобіюють свої інтереси, а інші казнокради ще не створили аналогічне об'єднання казнокрадів. 

Але приклади надихають і тому вангую, що вже скоро з'явиться громадська організація офшорних казнокрадів "Ваануту Джерсі Офшор Сила", яка буде захищати "обездолених" чиновників-казнокрадів! 

А що? Логіка та ж.. І податки на імпортні авто, і податки на бізнес та прибуток в Україні однаково високі. Просто 97% українців сплачують податки зі своїх зарплат, а 3% крадіїв податків-чиновників та казнокрадів виводять податки в офшори і їх не сплачують. І просто 97% власників авто на українській реєстраціі сплачують податки за свої авто, а 3% крадіїв податків іх не сплачують. 

Все просто.. 

Пи.Си. Я завжди негативно відносився до крадіїв податків (і офшорів з бляхами за одно) і один з чиновників, власник офшору, сказав мені, що мене "жаба давить", бо офшору не маю. А може це Вас, панове офшорники та бляхарі- неплатники податків, "жаба давить" сплатити хтось копійчину податків на українську армію – наших захисників?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олег НАЗАРЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини