MENU

Міносвіти і далі впарює пургу українцям з дитинства – Ніцой

3231 0

Дякую ворогу України Пуйлу за уроки патріотизму для українців. Дякую ворогу України Гриневич за уроки громадянської свідомості для батьків.

На сайті Міністерства освіти після скандалу з двоглавими і триколорними підручниками з російської мови, які були вилучені 2 роки тому, і які тихенько 1 вересня МОН підсунуло знову, так от, на сайті Міністерства освіти – зміни.

Після обурення батьків, рекомендація навчатися за двоглавим підручником – випарувалася. Залишилася рекомендація на новішого підручника з московської мови, уже з прапором України та Євросоюзу. Дякую, батьки, що не мовчали. Дякую вчителям, які не ведуться на такі підручники. Тримайте вушко і далі "востро" з такою міністеркою.

Читайте також: Якою Україна буде в майбутньому і яка доля російської мови?

Відкриваємо новенький підручник з московської мови. "Украіна – многонаціональная страна". Ви це серйозно?

МОН, ви в якій страні живете? Як ви можете таку пургу писати в підручниках? Україна – моноетнічна держава. І завжди нею була. За останніми опитуваннями центру Разумкова українцями себе вважають 92% громадян. За даними ООН моноетнічною державою вважається країна, якщо в неї 73% представників одного етносу. І нічого, що 27% – інші національності. 73% – Це моноетнічна крана. Так каже ООН. А в Україні 92% вважають себе українцями. 92!

Читайте також: Українська мова – це щеплення від "Русскава міра"

За офіційним довоєнним переписом населення 2001 року Українців в Україні було 77,8 % – це теж моноетнічна держава.

Звісно, не пані Міністерка читає ці підручники. Їх читають "експерди". З цими "експердами" був неодноразовий скандал. Може міністерка їх звільнила? Ні. Далі експердують. Тому відповідальність на ній.

Міністерство і далі впарює пургу українцям з дитинства, що ми багатонаціональная страна, тому українець, знай свайо мєсто серед інших етносів. В стойло. Так нам савєти ще впарювали.

Міністерство, ви не телепні, ні, ви – вороги.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Лариса НІЦОЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини