Українець Іван Тищенко став чемпіоном юнацьких Олімпійських ігор в академічному веслуванні

1377 0

В четвертий день юнацьких Олімпійських ігор, які проходять в Буенос-Айресі, українські олімпійці завоювали золоту медаль в академічному веслуванні.

Наш весляр Іван Тищенко, який пройшов кваліфікацію в одиночці з п'ятим результатом, вигравав всі подальші свої заїзди, в тому числі сьогоднішні півфінальний і фінальний, повідомляє Isport.

У вирішальному заїзді Тищенко показав час 1:32.47, випередивши суперників з Білорусі та Австралії.

Це вже третя медаль України на юнацьких Олімпійських ігор після бронзи в перший день в дзюдо і золота в другій – у фехтуванні.