MENU

Результат вас здивує: вчений намагається приготувати їжу в Антарктиці при -70°C. ФОТО

7218 0

Кіпріен Версо

Кіпріен Версо – фахівець з криги та астробіолог (ця наука розглядає вплив на можливо існуючих організмів космосу гравітації, температури, життя у вакуумі). Він працює на найбільш віддаленій науковій базі світу: антарктичній станції Конкордія.

Коли Кіпріен не дуже зайнятий збиранням зразків і дослідженнями, то веде блог. Там він ділиться своїм досвідом життя в екстремальних умовах, адже науковець разом з командою – дванадцятьма вченими, техніками, кухарем та лікарем – живуть на базі, де настільки холодно, що навіть бактерії не можуть вижити.

Цього разу він просто, заради веселощів, вирішив вийти на вулицю і спробував покуховарити, фіксуючи це на фото.

Читайте також: 7 чудес света, которые вы можете посетить не выходя из дома

"Оскільки у нас немає поповнення від початку лютого до початку листопада, то ми їмо в основному заморожені продукти. З огляду на те, що температура ніколи не є плюсовою, ми просто зберігаємо її в контейнерах назовні", – розповідає Кіпріен.

Раклет (розплавлений сир)
 
Нутелла
 
"Смажені" яйця
 
 
 

Цікаво, що через брак кисню та пустельний ландшафт вчені почуваються, ніби на іншій планеті. Але, незважаючи на такі умови, Конкордія приваблює науковців з різних галузей – астрономії, людської фізіології, кригознавства, наук про атмосферу та геофізики.

Наприклад, європейське космічне агентство використовує станцію для проведення дослідження можливих наслідків тривалого перебування людини в умовах довгих космічних польотів. Надзвичайно суворі умови в околицях Конкордії максимально наближені до умов, у яких перебуватимуть астронавти під час довгих космічних польотів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Вored Рanda


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини