MENU

Що спільного між спортсменом і адвокатом

2068 0

Всі знають, що для спортивних досягнень потрібно багато і виснажливо тренуватись. Робити різні вправи на різні групи м’язів, при цьому враховуючи певну систему тренувань, аби вони були ефективними і не нашкодили здоров’ю.

Не знаю як кому, а для мене сам процес тренування не дуже цікавий. Я б навіть сказав – нудний. Але відчуття ейфорії, яке приходить після тренування, незабутнє.

А ще змагання!

Читайте також: Как продолжать тренировки, когда всё против вас

Відчуття ейфорії, яке приходить після змагання, ще більш кайфове. Медаль, яку вдягають тобі на шию стає талісманом і джерелом життєвої енергії. Фото зі змагань з превеликою радістю можна переглядати ще довго.

Аналогічно зі спортом, для того, щоб бути хорошим юристом – потрібно багато читати та писати всілякі юридичні тексти. Причому читати не лише нормативно-правові акти з тієї практики (напрямку), на який орієнтуєшся. І не лише закони, а й літературу інших напрямків. Тоді з`являється творче мислення.

Не знаю, як інші юристи, а я не дуже люблю працювати з документами. Але відчуття ейфорії, коли ти знаходиш в документах підтвердження своєї правової позиції, і починаєш розкручувати і обґрунтовувати її, описуючи в текстах з творчим підходом – незабутнє.

А ще змагання!

Щоправда, в юриспруденції вони судами називаються. Я дуже люблю судові засідання, змагальність сторін у судовому процесі, і звичайно ж, перемоги у суді. Для цього потрібно добре готуватися до цього виду змагань. Як спортсмени готуються до своїх змагань, юристи готуються до своїх.

Читайте також: Универсальная схема: 5 ступеней на пути к переменам в себе и жизни

І хай там що розказують про погану судову систему в Україні, і що правди в судах добитися не можна – я цьому не вірю. Бо вигравав багато справ, грунтуючись виключно на правових нормах проти сторін, які намагалися грати нечесно.

Як лінивий, пузатий розумник розказує про дурість тих, хто зганяє сім потів з себе у спортзалах та на стадіонах, так люди, що не хотят захищати свої права та невмілі юристи, розказують про неможливість їх захистити.

Тренуйтесь і все у вас вийде. І з вашим тілом, і зі здоров’ям, і з інтелектом, і з правами!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Олександр ТРОХИМЕЦЬ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини