MENU

Перші з кінця: Україна стала найбіднішою країною в Європі за рівнем ВВП

4064 1

Уміння показати «як правильно керувати країною» і безперервна низка потужних соціально-економічних реформ привели Україну на новий, раніше ще не досягнутий рівень розвитку: з передостаннього місця, в рейтингу бідних європейських країн, ми урочисто піднялися на останнє.

Те, чого ми так довго, і з такими зусиллями нашої влади, домагалися, здійснилося: Україна стала найбіднішою країною в Європі за рівнем ВВП на душу населення.

Читайте також: Агрохолдинги: зачем мы дотируем миллиардеров?

Зі своїм рівнем 2900 $ на людину в рік, ми, в конкурентній боротьбі за останнє місце в рейтингу, змогли випередити Молдову з показником в 3230 $ на людину.

Ну, а всякі там скандинавські країни, типу там Швеції з рівнем ВВП на душу населення в 52000 $, або Норвегії з показником в 70000 $, безнадійно відстали від нашої країни в бажанні довести, що рівень життя людей в державі, це не найважливіше, чим ця держава повинна займатися. Є набагато важливіші речі. Мова там, або ще що ... Ну, Ви знаєте ...

Читайте також: Есть ли жизнь без МВФ

А українці, як і братський північнокорейський народ, можуть виживати і бути щасливими, навіть якщо ВВП на душу населення скоротиться до нуля. Головне вірити в своїх КімЧенИнов, і бути впевненими в нашому світлому майбутньому, на чолі з ними.

Так що вітаю нас із заслуженим почесним першим, з кінця, місцем в Європі!

Єдине, питання, – а куди далі прагнути? Яка нова вершина наших майбутніх досягнень?

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Павло РОДНІН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини