Річниця побиття студентів на Майдані: що там із розслідуванням?
Наближається річниця побиття студентів на Майдані. Це час пафосних промов високопосадовців, сюжетів у стилі "згадаємо як це було" та актуалізації питання суспільства, а що там із розслідуванням?
Якщо ми зараз не підтримаємо адвокатів та рідних Героїв Небесної сотні – відповідь на нього так і залишиться риторичною. Ціле літо КМДА та керівництво Генеральної прокуратури не давало можливості провести необхідні для розслідування слідчі експерименти.
Читайте також: "Все кортежи заехали и катались туда-сюда по дороге, где расстреливали людей", – сеть возмутило видео с парада ко Дню независимости
І тепер нас хочуть поставити перед штучним вибором. Або вони безповоротно знищать обстановку на місці вчинення злочину, що унеможливить потрібні для розслідування слідчі дії. Або ми втратимо кошти на реконструкцію Меморіалу загиблим, яких наступного року для Музею Революції гідності може просто і не бути.
Нема сенсу обирати. Нам потрібне і розслідування, і пам’ять!
Із цієї ситуації треба шукати конструктивний вихід.
Читайте також: Стало відомо, як буде виглядати музей Майдану. ФОТО
Завтра 22 жовтня на вулиці Інститутській прямо на смертельному п’ятачку, де вбили 15 людей, адвокати, слідчі УСР ГПУ та рідні Героїв Небесної сотні проведуть прес-конференцію.
Вони розкажуть та покажуть для чого потрібні ці експерименти, чому їх проводять повторно, навіщо тимчасово демонтувати Меморіал загиблим, і хто цьому весь цей час ставав на заваді.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки