Українці завоювали дві золоті медалі на "Іграх нескорених"

1448 0

У понеділок, 22 жовтня, українські спортсмени вибороли дві золоті медалі на "Іграх Нескорених", що проходять в Сіднеї.

Перше золото до скарбнички української збірної у важкій боротьбі виборов Олександр Бєлобоков з веслування на тренажерах у категорії Men’s IR3 (швидкість за одну хвилину).

Другу золоту медаль для України виборов капітан української збірної "Invictus Games" Сергій Ільницький також у веслуванні на тренажерах – цього разу у категорії Men’s IR6 (швидкість за одну хвилину). Сергій Ільницький розділив перше місце з австралійським спортсменом.

"Другий рік поспіль капітан української збірної виборює золото в категорії швидкість за одну хвилину", – йдеться в повідомленні на офіційному сайті Міністерства оборони.

Раніше повідомлялося, що українець Денис Фіщук завоював "бронзу" в велоперегонах на час.

Нагадаємо, "Ігри нескорених" стартували 20 жовтня. Україну на змаганнях представляють 15 спортсменів, вони змагатимуться у шести видах спорту. "Ігри нескорених" (Invictus Games) – міжнародні мультиспортивні змагання колишніх і діючих військових, які стали інвалідами, що проводяться в різних країнах з 2014 року за ініціативою британського принца Гаррі.