Світоліна здобула другу перемогу на Підсумковому турнірі WTA

5768 0

Українка Еліна Світоліна здобула перемогу у 2-му турі Підсумкового турніру WTA, що проходить в Сінгапурі. Українська тенісистка у трьох сетах обіграла екс-першу ракетку світу Кароліну Плішкову з Чехії з рахунком 6:3, 2:6, 6:3.

Про це повідомляє офіційний сайт змагань.

Матч тривав майже дві години (1 годину 54 хвилини). У першому сеті Світоліна перехопила ініціативу і зробила вирішальний брейк в середині партії.

У другій партії чеська тенісистка потужно відповіла, зробивши два брейки і зрівняла рахунок по партіях - 1:1. Результат поєдинку вирішувався в третьому сеті, який чудово почала Світоліна, вигравши чотири гейми поспіль - 4:0.

Плішкова спробувала зачепитися і відповіла двома переможними геймами (4:2), однак після цього сама двічі не змогла утримати свою подачу. З третього матчболу Світоліна здобула важливу перемогу!

Нагадаємо, що в 1-му турі українка також виступила вдало, обігравши іншу чеську тенісистку Петру Квітову.