Invictus Games: українці Король і Оксентюк вибороли по дві медалі в плаванні. ВIДЕО

2564 0

Українські військові здобули чергові нагороди на Invictus Games у Сіднеї. У середу, 24 жовтня, плавець збірної "нескорених" Володимир Король поклав у кошик нашої збірної три медалі (раніше повідомлялося про срібло у плаванні на дистанції 50 метрів на спині, до якого додалася  бронза у плаванні вільним стилем на 50 м та срібло у плаванні на дистанції 100 метрів) та Богдан Оксентюк додав ще дві медалі (срібло у плаванні вільним стилем на 50 м та бронзу у плаванні на дистанції 100 метрів).

Про це повідомляє  офіційна Facebook-сторінка української команди.

"Просто ракети! Богдан Оксентюк – другий, Володимир Король – третій, Шинкарук Віктор – сьомий у індивідуальному запливі на 50 метрів вільним стилем під час Invictus Games-2018! Хлопці, вітаємо вас –  ви непереможні та надшвидкі!", – йдеться у повідомленні.

У фіналі плавання вільним стилем на 50 м (категорія ISD) Богдан Оксентюк показав другий час – 0:25.72, а Володимир Король відстав від нього лише на 0,22 секунди.

Золото здобув австралієць Том Фостер, який приплив на секунду швидше.

До вечора на стометрівці вже Король став срібним призером (56,02 сек), а Оксентюк посів третє місце (56,17).

Переміг знову австралієць Фостер.

Олександр Бєлобоков та Сергій Ільчицький 22 жовтня принесли дві перші золоті нагороди до скарбнички збірної України. Медалі ці українські військові здобули у веслуванні на тренажерах.

21 жовтня бронзову нагороду у велоперегонах на Invictus Games здобув Денис Фіщук.

У третій день змагань, 23 жовтня,  Олександр Гавриленко приніс до скарбнички збірної України третю золоту нагороду на Invictus Games.

24 жовтня учасник національної збірної "Invictus Games" Євген Олексенко виборов срібну медаль з пауерліфтингу.

"Ігри нескорених" (Invictus Games) – це міжнародні змагання в паралімпійському стилі, в яких беруть участь поранені військовослужбовці та ветерани. Їх започаткував британський принц Гаррі.