MENU

В Україні вводять контроль за якістю опалення

4175 0

Національна комісія держрегулювання енергетики і комунальних послуг (НКРЕКП) вперше запроваджує моніторинг показників якості у сфері теплопостачання.

Про це повідомила прес-служба регулятора.

З цією метою 26 жовтня на відкритому засіданні НКРЕКП були прийняті проекти форм звітності за показниками безперервності і якості теплопостачання, а також звіт за показниками комерційної якості надання послуг у сфері теплопостачання.

Прийняття зазначених форм звітності дозволить Нацкомісії отримувати інформацію про показники якості теплопостачання за трьома напрямками.

Читайте також: Регуляторна служба не погодила постанову, якою підвищили ціни на газ

Зокрема, звітність про безперервність теплопостачання буде подаватися щорічно і містити дані про середню тривалість перерв у теплопостачанні, їх кількість, а також тривалість ліквідації наслідків аварії понад допустимі терміни.

Щорічна звітність про якість теплоносія буде містити кількість випадків недотримання параметрів тиску/температури за результатами проведених вимірювань.

Звіти про комерційну якість надання послуг будуть надаватися щоквартально і включатимуть дані про кількість наданих послуг, а також кількість та відсоток послуг, при виконанні яких перевищені встановлені терміни.

Читайте також: Порошенко рік тому пообіцяв, що ціни на газ знизяться. ВІДЕО

Зазначається, що введення моніторингу дозволить регулятору вже зараз інформувати споживачів і всі зацікавлені сторони про показники якості послуг з теплопостачання ліцензіатів Комісії; в перспективі – враховувати показники якості послуг при встановленні тарифів ліцензіатам в сфері теплопостачання.

У Нацкомісії додають, що під час запровадження моніторингу показників якості надання послуг у сфері теплопостачання було використаний накопичений досвід Комісії щодо моніторингу та регулювання якості послуг у сфері електропостачання (здійснюється з 2006 року), газопостачання (з 2017 року), у сферах централізованого водопостачання та централізованого водовідведення (з 2017 року).

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини