Банкрутство та зажерливість режимів поєднується з втомою громадян. Усе це видно з багатьох виборів у світі
Змінність влади – це один з ключових принципів демократії. Саме тому в багатьох законах прописані обмеження щодо строків перебування на посадах керівників держав. Багато чинних політиків не просто засиділись у своїх кріслах, але й своїми свіжими діями доводять, що вони втрачають на ці крісла права. Банкрутство та зажерливість режимів поєднується з втомою громадян.
Читайте також: Війна червоної та блакитної троянд: чим цікаві для українців вибори Президента Грузії
Усе це видно по багатьом виборам у світі. За крок від поразки від соратника Саакашвілі Вашадзе у другому турі провладний проросійський режим Іванішвілі у Грузії. Бразилія обрала президентом ультраправого проамериканського «бразильського Трампа» Болсонару, що з однієї сторони пропонує спрощення податкової системи, приватизацію збиткових підприємств, децентралізацію ринку природнього газу, лібералізацію законодавства щодо вогнепальної зброї, а з іншої використовує расистську передвиборчу риторику, виступає за повернення смертної кари і вихваляє період військової диктатури в Бразилії.
Так само як грузинські і бразильські еліти збанкрутував німецький режим Меркель. Фото з саміту по Сирії, де вона «ручкається» з вбивцею Путіним, сприяння «Північному потоку-2» та провальні місцеві вибори ХДС доводять лише те, що Меркель у своєму кріслі засиділась і поросла «політичним та корупційним мохом».
Читайте також: Кілька висновків із візиту Меркель до Грузії, Вірменії та Азербайджану
Тому єдино вірним та давно назрілим є і позбавлення Меркель посади голова партії ХДС і її оголошена відмова йти на канцлера вп’яте.
Як повідомляють ЗМІ, після ротації у 2021 році її можуть замінити Йенс Спан, Аннегрет Крамп-Карренбауер чи Фрідріх Мерц.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки