MENU

"Цей випадок вражає своїм цинізмом". Чому місто Зеленодольськ досі лишається без тепла

2249 1

Місто Зеленодольськ (Дніпропетровська області) до сьогодні 04 листопада лишається без тепла.

У цьому місті знаходиться Криворізька ТЕС, нею володіє компанія ДТЕК Ахметова – вони і тут (окрім Луганської Тес) не забезпечили станцію достатнім обсягом вугілля.

Таким чином з 18 жовтня електростанція була зупинена, один блок у ремонті, а решта 6 блоків знаходяться поза роботою із причиною «ОТ – отсутствие топлива».

Це ще один наслідок цілеспрямованої роботи ДТЕКу з метою тиску та шантажу, щоб добитися потрібних йому рішень.

Читайте також: В Україні вводять контроль за якістю опалення

Зараз хочуть:

1. Додаткове фінансування іх Луганської ТЕС у розмірі біля 850 млн грн, на яку також не завезли вугілля і тепер, імовірно, доведеться працювати на газу.

2. Підвищення ціни електроенергії за формулою Роттердам+ та відповідне підвищення тарифів для споживачів із 1 січня 2019 року.

Станом на 1 листопада на складах Криворізької ТЕС було на 40% менше вугілля, аніж Міністерством встановлений мінімальний незнижуваний залишок. Звісно, це ненормально, що державні органи влади спокійно на таке дивляться. Але, мабуть, неможливо одною рукою брати відкати, а іншою ставити на місце монополіста. Тому працює тільки одна рука.

Таким чином, 14 тисяч мешканців міста, три школи, три дитячих садочки та лікарня до сьогодні без тепла та без гарячої води.

Читайте також: Порошенко рік тому пообіцяв, що ціни на газ знизяться. ВІДЕО

Місцеві жителі залякані, бояться про це відкрито говорити, бо бояться втратити роботу. Адже основний роботодавець у місті – ДТЕК-Криворізька ТЕС.

Цей випадок, звичайно, вражає своїм цинізмом. Заробити понад 30 млрд грн на Роттердам+. Статки Ахметова виросли більш ніж вдвічі – до 12 млрд дол. Але понад 10 тис людей досі тримають без тепла, як заручників свого специфічного стилю бізнесу.

Стільки підвищення тарифів, руху у Європу, а по факту чистий феодалізм, де в одних лише обов`язки, а в інших лише права.

Прошу репост. Саме розголос та резонанс може допомогти місцевим жителям отримати тепло.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Андрій ГЕРУС


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини