MENU

За останній тиждень відбулись додаткові атаки на Посольство України в США – Чалий

5770 2

Мушу повідомити друзям про продовження системного застосування елементів інформаційної війни проти України на теренах Сполучених Штатів. Маємо за останній тиждень додаткові факти атак на Посольство України в США.

Знову кілька спроб шахрайских дій у різних штатах США. Зафіксували спроби вийти на губернаторів для організації провокацій (оперативно нами зупинені).

Читайте також: Трамп vs Путин: кто кого использует?

Активність перемістилася навіть на рівень великих і маленьких міст. Зловмисники користуються притаманною американцям довірливостю. Останній приклад: провалена спроба вийти на мера Сан-Франциско (професійно викрита) та розмова з мером Севастополя (Каліфорнія) фейкового посла України, яка, на жаль, таки відбулася. 

Комусь, мабуть, не достатньо включити Посла України в США до російських санкційних списків. Очевидно, є бажання ускладнити нам роботу. 

Читайте також: У США заново формується кінематографічний образ Росії як ворога

Тепер послання нашим недругам зрозумілою їм мовою: Мы понимаем ваши цели и масштабы задействованных ресурсов. Знаем, что вы не собираетесь прекращать эту системную атаку. Поэтому ещё активнее будем работать в США, защищая национальные интересы нашей страны и укрепляя стратегическое партнерство Украины и США.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Валерій ЧАЛИЙ


Сообщить об ошибке - Выделите орфографическую ошибку мышью и нажмите Ctrl+Enter

Понравился материал? Смело делись
им в соцсетях через эти кнопки

Другие новости по темеПравила комментирования »  

Новости