MENU

ЗНО – розмінна монета у популізмі політиків

4105 0

Років десять тому навіть у страшному сні не міг подумати, що ЗНО стане одним із видів соціальної допомоги. А так сталося. Бо у Верховній Раді розглядається законопроект, за яким діти, позбавлені батьківського піклування, звільняються від складання ЗНО...

Читайте також: Зазіхаємо на святе, або Чому в основі деградації освіти – ми самі й наші діти

Отже, якщо батьківського піклування не маєш, то можеш стати студентом, не маючи належної освітньої підготовки... Не розумію одного: який зв’язок між першим та другим? Чи це офіційне визнання того, що гарна середня освіта для батьків дуже дорого коштує, а діти, котрі позбавлені батьківського піклування, таких коштів не мають... ЗНО стає розмінною монетою у політичному популізмі.

Читайте також: Учнівські олімпіади – невмируща совкова спадщина

Для того, щоб отримати якісну освіту, потрібно мати базові знання з основ наук. ЗНО є тим екзаменом, який дає можливість стверджувати: є базові знання в абітурієнта чи їх немає. Бо, якщо їх немає, і під час лекцій чи практичних студент, чуючи про «а» в квадраті», буде в конспекті малювати квадратик із буквою «а» в центрі, то із нього хорошого фахівця не буде. Незважаючи на те, хто він: мажор чи дитина-сирота.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ігор ЛІКАРЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини