MENU

В Тбілісі затримано шістьох громадян України за підозрою в підготовці державного заколоту

4787 0

2 грудня 2018 року поліція Грузії затримала в Тбілісі шістьох громадян України за підозрою в підготовці державного заколоту. У затриманих під час обшуків виявлені пістолети «Беретта» і «Макаров», автоматична ручна вогнепальна зброя та різні боєприпаси. Затриманими є охоронці народного депутата Костянтина Грішіна (він же ж Грішин, він же ж Гришин, він же ж Семен Семенченко), які в Україні заробляли нападами на журналістів, торгівлею краденими боєприпасами, викраденням людей і виконанням дрібних доручень директора НАБУ Артема Ситника. Бандити працювали «під дахом» народного депутата Антона Геращенка й рахувались співробітниками охоронної фірми, яка належить старшому брату «таємного агента НАБУ Євгена Шевченка».

Один з затриманих – Роланд Мелія – 18 квітня 2016 року на замовлення Грішіна-Семенченка разом з ще одним охоронцем Грішіна вчинив напад на мене й погрожував фізичною розправою за мої публікації про найвідомішого українського афериста. За цим фактом Управління поліції Святошинського району Києва зареєструвало кримінальне провадження №12016100080006743 від 02.07.2016. У ході досудового розслідування були встановлені особи нападників, яких я опізнав по фотографіях. Після цього розслідування було моментально зупинено, мої неодноразові звернення з цього приводу поліція та прокуратура проігнорували, а неофіційно мені повідомили, що мало місце втручання Антона Геращенка, який, власне, і створив цю банду, забезпечивши її ватажка фіктивними документами.

Читайте також: Я хочу забыть Россию

До речі, другим нападником (зараз він вже мертвий) виявився громадянин на прізвище Іванов, який зображав з себе учасника АТО й ходив у камуфляжній формі з імітацією державних нагород, хоча є цивільною особою. На завдання Грішіна-Семенченка в січні 2016 року Іванов вивозив для потреб банди боєприпаси з зони АТО й був затриманий біля Маріуполя на блокпосту №3, після чого йому було повідомлено про підозру й обрано запобіжний захід у вигляді арешту з можливістю внесення застави в розмірі 12 тис. грн. Грішін-Семенченко вніс за Іванова заставу й домігся зупинення досудового розслідування у зв’язку з тим, що Іванов, начебто, є смертельно хворою особою та самостійно не здатен себе обслуговувати. Втім, «хвороба» не завадила цьому Іванову брати найактивнішу участь у діяльності банди й навіть нападати на журналістів.

Що стосується охоронця Грішіна Роланда Мелія, який був затриманий 2 грудня 2018 року в Тбілісі, то він був ідентифікований як нападник на мене й опізнаний мною восени 2016 року під час слідчих дій по фотографії, яка була долучена процесуальним керівником до матеріалів кримінального провадження. Ця фотографія зроблена 19 квітня 2016 року в приміщенні Департаменту з розслідування особливо важливих справ у сфері економіки Генеральної прокуратури, який був захоплений охоронцями Грішіна-Семенченка за дорученням директора НАБУ Ситника. Захоплення приміщення Генпрокуратури було проведено для того, щоби «під шумок» завести туди спеціалістів з Оперативно-технічного управління НАБУ на предмет встановлення засобів негласного зняття інформації.

У наступного Ситник неодноразово використовував охоронців Грішіна – зокрема Мелія та Іванова – для виконання всіляких доручень. Зокрема, саме вони на прохання директора НАБУ ходили на судові засідання в справі колишнього військового прокурора сил АТО Кулика, погрожували Кулику та публічно його принижували. Гроші за це вони отримували через «таємного агента НАБУ» Євгена Шевченка.

Читайте також: Тука: По суті угорська влада почала шантажувати Україну

На фотографії – охоронець Грішіна-Семенченка Роланд Мелія під час штурму Департаменту Генпрокуратури 19 квітня 2016 року (ця фотографія долучена до матеріалів кримінального провадження №12016100080006743, зареєстрованого в зв’язку з нападом на мене за ознаками ст. 171 КК України – перешкоджання законній професійній діяльності журналіста – і саме по цій фотографії була проведена процедура впізнання мною нападника).

P.S. Надійшла інформація, що грузинська поліція затримала, але потім відпустила на вимогу посольства США й самого Грішіна-Семенченка, який 28 листопада 2018 року прилетів у Тбілісі на заробітки разом зі своєю бандою. Напевно, Грішін працює не тільки на ФСБ, але й на американську розвідку. Талановитий юнак.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир БОЙКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини