MENU

ТОП-15 корисних порад для тих, хто робить ремонт

5659 2

1. Іноді легше зробити самому. Правда! Одне підвіконня нам робив майстер, а три інших – ми. Без зайвого пафосу: ми зробили ліпше, і вітер не дме у щілини. Завдяки YouTube можна навчитись робити майже усі будівельні роботи.

2. Якщо не хочете робити самі і не маєте толкових знайомих – контролюйте людей, яких наймаєте. Працівники не люблять, коли господарі знаходяться на об’єкті. Адже тоді доводиться робити якісніше. «Стійте над душею», інакше доведеться переробляти. Я знаю десятки таких випадків.

3. Іноземне – не значить якісне. Оці-от переконання про неймовірно якісну іспанську та італійську плитку – дурниці. Є українська, дешевша і кращої якості. Єдиний мінус: вітчизняна плитка має обмежений асортимент і фактуру. Те саме стосується і багатьох інших будівельних та оздоблювальних матеріалів.

4. Ніколи не говоріть фрази: «Це вже остаточно». В процесі ремонту обов’язково доведеться щось переробляти. Це – аксіома.

Читайте також: 10 вещей, которых не должно быть в маленькой квартире

5. Якщо Ви покажете свою необізнаність у будівельному магазині, Вас обдурять. Це – 100%. Мені виконроб розповідав історію про те, як дурять в одному магазині керамічної плитки і сантехніки. «Розвести дуреп на найдорожчу гівн*ну плитку» –  ось таке там кредо.

6. Якщо Ви наймаєте будівельну бригаду «з вулиці», будьте готові, що крастимуть будівельні матеріали. Це проконтролювати дуже важко.

7. «Ремонт під ключ». Якщо майстри радять Вам купити той чи інший матеріал, то це не завжди значить, що він – найліпшої якості. Це може означати, що його легше укладати (не треба морочитись).

8. Дотримуйтесь здорового глузду. Якщо Ви робите дизайнерський ремонт, то майте на увазі: Вам тут жити, а не лише влаштовувати покази для знайомих. «Ну і дурні бувають», – говорив мені один знайомий будівельник, який робить квартири за дизайнерськими проектами. За його словами, люди забувають про такі речі як практичність, функціональність та зручність.

9. Слідкуйте за колористикою. Досить важко дотримуватись цього правила, однак бюджетний, але витриманий дизайн квартири дивиться набагато ліпше, аніж шаленство кольорів та фактур.

Читайте також: 15 бюджетных хитростей в дизайне интерьера, которые подчеркнут ваш вкус

10. Розеток багато не буває.

11. Все проконтролювати неможливо. Ви не зможете у всьому розібратись, адже світ будівельних матеріалів – величезний. Якщо почнете розбиратись у всіх моментах, будьте готові до того, що часу на все інше у вас не залишатиметься. Підключайте усіх родичів.

12. Не плануйте зробити ремонт до певної дати. З першого разу не вийде.

13. Дуже класна річ – чат мешканців будинку. По-перше, можна безкоштовно забрати залишки тих чи інших будівельних матеріалів, а по-друге, після ремонту можна спекатись і будівельного «козлика», і старого унітазу, і відер тощо. Для Вас це вже – непотріб, а комусь знадобиться для подальшого ремонту.

14. Постійно переглядайте фотографії стильних та функціональних дизайнів. Це не лише допоможе знайти те чи інше рішення для ремонту, це ще й надихає.

15. Будете дуже уважні до деталей, адже із них і складається красивий ремонт.

Бажаю Вам натхнення та терплячості. Гарного ремонту!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Наталія ЦІЖМАН


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини