Юлія Джима виграла "золото" в індивідуальній гонці на етапі Кубка світу з біатлону

1681 0

Представниця збірної України Юлія Джима з чистою стрільбою на чотирьох вогневих рубежах виграла у четвер 15-кілометрову індивідуальну гонку на першому етапі Кубка світу з біатлону, який проходить у Поклюці (Словенія).

Слідом за Джимою у підсумковому протоколі розташувалися Моніка Хойніш з Польщі (відставання 5,9 секунди) і чешка Маркета Давидова (16,5), повідомляє Укрінформ.

Олена Підгрушна (1 промах) фінішувала 15-ю, Анастасія Меркушина (1) – 16-ю, Юлія Журавок (0) – 20-ю, Віта Семеренко (2) – 41-ю. Загалом на старт вийшли 102 біатлоністки.

"Ідеальна індивідуальна! Вітаємо Юлію Джиму з блискучою перемогою в індивідуальній гонці на першому етапі Кубка світу у Поклюці. Українська біатлоністка закрила усі мішені і показала перший час", – дописує НОК України на своїй сторінці у Фейсбук.