Паралімпійська збірна України з кульової стрільби виборола 13 нагород на чемпіонаті Європи

3316 0

Національна паралімпійська збірна команда України на чемпіонаті Європи з кульової стрільби здобула 13 медалей та вибороли перше місце у Європі.

Про це повідомляє прес-служба НКСІУ.

Змагання відбулись 1-7 грудня 2018 року пройшов в місті (Белград Сербія). Впродовж трьох змагальних днів українські паралімпійці, змагаючись з понад 120 спортсменами з 27 країн світу, здобули 13 медалей – чотири золотих, п'ять срібних, чотири бронзових – та вибороли перше місце у Європі.

Зазначається, що із восьми вправ, включених до програми чемпіонату, збірна команда України у складі 12 спортсменів завоювала медалі у семи вправах. За якістю медалей збірна команда України посіла перше командне місце, а за кількістю повторила свій успіх травневого чемпіонату світу 2018 року при цьому, до програми чемпіонату Європи не входили вправи зі стрільби з малокаліберної зброї).

Із загальної кількості золотих медалей – дві в індивідуальних вправах (Щетнік Ірина в R2, стрільба з пневматичної гвинтівки стоячи, та Олексій Денисюк, стрільба з пневматичного пістолета). До того ж, Ірина Щетнік встановила новий рекорд світу та Європи в фіналі.