MENU

Вони прийшли в МП до Бога, а знайшли там справжнього диявола, який пошкодив їхню психіку, розум і серце

6090 13

«Пожалійте людей! Не треба казати, що МП — церква країни агресора! Люди ходять не в МП чи КП, вони ходять до Бога!» — зворушено каже симпатична релігієзнавиця. Прекрасні слова! Але моя подруга щодня ходила у відомий монастир МП до Бога, поки одного разу знайома лагідна монахиня з перекошеним злобою обличчям не накинулася на неї, коли вивідала, що та голосуватиме за Ющенка: «Не можна за нього голосувати! У нього чіп! Він антихрист! Нам кіно показують (!!)! Це сатанинська секта! А Сталін покаявся перед смертю! Він невинний, він багато добра зробив!»...

Читайте також: Вся суть Московського патріархату: під православними атрибутами ховається безліч "гебешників", стукачів і шпигунів

Волосся в моєї знайомої стало дибки, і вона пішла звідти. Але всі ті, хто лишився, свято переконані, що їхні брати у Христі — розкольники, яким не може бути прощення, «сатанинська секта»; що війну розпочав Порошенко; що в усіх бідах винні нацики, а добро та Бог — лише з великою матушкай русью; що ненавидіти, не прощати, очорнювати, засуджувати, захищати злочинців і неправду, яка тобі вигідна, — не гріх.

Вони прийшли в МП до Бога, а знайшли там справжнього диявола, який пошкодив їхню психіку, розум і серце. І це не лише в тому монастиреві, а майже в усіх монастирях і церквах МП на заході та сході, півночі й півдні України. Вони ЩИРО вірують у Бога — як вірували і фарисеї, і Біле Братство, і Свідки Єгови. Вони вчаться в МП благоговійно порушувати основоположні заповіді Божі. І ми — з любові до них — маємо не говорити їм правди! Але любов — це саме відкривати правду.

Читайте також: Законопроект про перейменування церкви: що важливо знати

Тож коли чуємо зворушливі солодкі промови про любов і примирення, потрібно пам'ятати, що це лукавство, яке передбачає формат: ми й далі сіятимемо брехню, ворожнечу, ненависть і розбрат, а ви мовчіть і шануйте нас, бо так велить Христос.

Так діють і бойовики, постійно порушуючи всі закони і права людини, а від нас вимагаючи гуманності й поваги. Це просто війна, і нам потрібно воювати чесно і правдиво, просто захищаючи право свого народу на життя. І захищаючи Православ'я від перевертня під цією назвою.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Ганна КУЗЕМСЬКА


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини