MENU

Зоря: Порівнювання закону №5309 із зобов‘язанням для євреїв у ІІІ рейху носити на одязі "зірку Давида" – це блюзнірство

4610 0

5309 – досягнення вже сьогодні. Роками Митрополія Московського Патріархату в Україні переконувала усіх, що вона – не частина Російської Церкви, що їхній зв’язок – "виключно молитовний", а не адміністративний, тощо.

В ухваленому законі немає ані слова про УПЦ чи РПЦ. Але подано ознаки, за якими визначається, чи українська релігійна структура (будь-якого сповідання чи напрямку) є частиною російської релігійної структури і залежною від неї.

Отже якщо в Московському Патріархаті вже зараз визнають, що ухвалений закон має до них стосунок – тим самим вони вже визнали актуальність для себе ознак, наведених в законі.

Читайте також: До складу православної церкви України перейшла перша парафія з Хмельниччини

А ці ознаки – посилання в Статуті на структурний зв‘язок, участь українських релігійних провідників в керівних органах російських релігійних структур з правом вирішального голосу, обов‘язковість рішень органів управління російської структури для її української частини.

Для світської аудиторії наведу аналогію "незалежності УПЦ від РПЦ": уявімо собі, якби Англійська королева давала "благословення" на посаду президенту і прем‘єру Індії, індійські депутати засідали би у Вестмінстері, а міністри – брали би участь у роботі уряду Британії, і закони та рішення британських парламенту та уряду мали би обов‘язковість для Індії. І все це було би прикрите назвою "Незалежна і самостійна в управлінні Республіка Індія", а в законах Британії би написали, що ця "республіка є у складі Великобританії, однак має свій керівний центр в Нью Делі". Хтось би повірив у таку "незалежність"? А от в "незалежність УПЦ" – ще вірять. І далі б вірили, якби не новий закон.

Читайте також: Вони прийшли в МП до Бога, а знайшли там справжнього диявола, який пошкодив їхню психіку, розум і серце

P.S. Тим, хто порівнює 5309 із зобов‘язанням для євреїв у ІІІ рейху носити на одязі "зірку Давида", хочеться вказати, що таке порівняння – блюзнірство. Адже всім відомо, які обмеження "закони рейху" накладали на євреїв. В той час, як український закон прямо вказує: "Не допускається надання переваг або накладання обмежень у діяльності релігійної організації (об'єднання)..., окрім обмеження доступу священнослужителів, релігійних проповідників, наставників такої релігійної організації у частини, з'єднання Збройних сил та інших військових формувань України у місцях їхньої дислокації або інших обмежень, передбачених законом".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Євстратій ЗОРЯ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини