Світоліна сенсаційно програла у першому матчі тенісного сезону

1114 0

Українка Еліна Світоліна програла у своєму першому поєдинку нового сезону.

Еліна захищала свій чемпіонський титул на турнірі в Брісбені (Австралія), який вона завоювала в січні 2018-го. Українка автоматично пройшла у друге коло змагань в цьому році, де її суперницею стала білоруска Александра Саснович. За іронією долі, ці тенісистки грали у фіналі змагань в Брісбені рік тому.

Матч тривав 1 годину 47 хвилин і завершився перемогою Саснович в трьох сетах. У першій партії білоруска двічі вигравала гейми на подачі Світоліної, тоді як українка відповіла лише одним брейком.

У другому сеті Світоліна взяла переконливий реванш, вигравши партію під нуль. Однак неймовірно вдала гра Саснович у третій партії звела нанівець зусилля українки – білоруска знову зробила два брейки, один з яких прийшовся на останній вирішальний гейм.

Еліна Світоліна (УКРАЇНА) – Александра Саснович (Білорусь) – 4:6, 6:0, 3:6.

Білоруска вийшла в четветьфінал на турнірі в Брісбені, де зіграє з Донною Векіч з Хорватії.