MENU

Передвиборчий креатив влади обмежується технологіями й персонами періоду пізнього Кучми

3126 0

Саме зараз на очах майбутніх виборців починає "розкручуватись" одна із технологій, яку Банкова буде використовувати для отримання перемоги на президентських виборах. Суть її полягає в розмиванні "протестного" (усіх, хто проти чинного президента) електорату і складається з двох частин. Про це в ексклюзивному коментарі для UAINFO  розповідає експерт з питань безпекової політики Василь Лаптійчук.

"Перша – це висунення якомога більшої кількості кандидатів у президенти. Вважається, що, оскільки саме чинний президент в Україні має стабільно й майже незмінно певну кількість "дубового" електорату (умовно, відсотків 10-12), то кожен наступний кандидат буде відбирати відсотки саме в його конкурентів. Таким чином, за наявності кількох десятків кандидатів, Порошенко має поважний шанс потрапити в другий тур і навіть перемогти, оскільки оті кілька десятків один на одного такого наговорять у період агітації, що виборці, взагалі, перехочуть іти голосувати. А отой "дубовий" електорат "будь-якої влади" якраз піде.

Читайте также: Як Росія впливатиме на результати президентських виборів в Україні

У зазначеному сенсі іноді владі мимоволі "підігрують" колишні чиновники (зазвичай, міністри й керівники правоохоронних структур, що на державній чи військовій службі якось так назбирали кілька сотень мільйонів на президентську кампанію), які, "йдучи в президенти", насправді, шантажують чинну владу тим, що нібито можуть забрати в неї відсотки, а насправді, просто, таким чином випрошують у президента посади в майбутньому урядові, погоджуючись чи то зняти власну кандидатуру "на користь" претендента від влади, чи то обганювати його конкурентів і забирати в тих відсотки, чи то організувати фальсифікацію результатів голосування через своїх представників на виборчих дільницях. Або, вірогідно, все разом.

Друга – це зниження рейтингів головних конкурентів чинного "гаранта". Для цього влада "висуває" "клони", подібні до найнебезпечніших (для влади) кандидатів за професійною, гендерною ознакою або з подібними передвиборчими обіцянками. Щоправда, тут зусилля оточення Порошенка я б оцінив на "двійку". Бо хто з доброго розуму висунув би конкуренту-жінці як опонента "офіційну" представницю медично-фармаційної мафії в Україні?  Хто, крім "влади", що брала активну участь у розкраданні України всі 27 років і через це має ожиріння мозкових звивин, міг би додуматись висунути "опонентом" Анатолію Гриценку керівника СБУ часів "пізнього Кучми"? Який уже в першому ж "передвиборчому" інтерв’ю зізнався, що в розумінні світу поступається не лише студентам першокурсникам десь Інституту філології чи істфаку КНУ, а й більшості громадян, що вийшли за рамки російської "науки" й пропаганди (…"до 2005 року Росія не розглядалася як ворог номер один і ми дійсно були романтиками..., ми вірили в слова про братство").

Це слова титулованого науковця, який не лише не знав про етапи тисячолітньої смертельної війни народів з території РФ проти українців, але й, що цікаво, перебуваючи в жовтні 2003 року на посаді Голови СБУ, саме тоді «не помітив» спробу Москви віроломно порушити територіальну цілісність нашої країни (спроба РФ захопити український острів Коса Тузла в Керченській протоці). Очолюючи контррозвідку, "не зрозумів", чому одразу після провалу російської "Операції "Тузла" було негайно замінено керівника ГУР СБУ (тоді нацрозвідка, на лихо, перебувала в складі СБУ) на О.Синянського, за деякою інформацією, "офіцера під прикриттям" ГРУ Генштабу ЗС РФ, якого росіяни приставили до Медведчука, а той після провалу росіян "на Тузлі" (що значною мірою відбулось завдяки роботі ГУР СБУ) перевів його з АП в СБУ для контролю української розвідки. Натомість у ту передвоєнну годину, перебуваючи на посаді керівника національної розвідки й контррозвідки, теперішній кандидат на посаду Верховного головнокомандувача був "романтиком" і вірив у російське "братство".

Читайте также: Експерт: Путін не перешкоджатиме виборам в Україні – він їх чекає з надією

Крім того, саме в ті роки (2003-2004) керівника СБУ було звинувачено в стеженні за опозиційними політиками не лише в Україні, але й за кордоном (генерал-майор Валерій Кравченко), що відбувалося в контексті планів РФ замінити Кучму Януковичем.

Можливо, звичайно, що колишній керівник горезвісної "спецслужби" є самовисуванцем, то тоді слід повернутися до третього абзацу, але для справи й нас із вами це суті не міняє.

Будемо сподіватися, що громадяни нарешті думатимуть, коли голосуватимуть, і не сидітимуть осторонь, коли буде вирішуватися доля України й людей, що там мешкають".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини