Відсутність чіткого бачення деокупації Криму та Донбасу виливаються у "синдром Фігаро" – юрист
Слова заради слів та антидержавна політика щодо окупованих територій.
Відсутність будь-якої системної стратегії та чіткого бачення кроків з деокупації Криму та Донбасу виливаються у "синдром Фігаро№. Влада намагається всидіти на "декількох стільцях", змінює свою позицію бігаючи між протилежними, видає хаос заяв. До питань блокади, визнання агресії та воєнного стану тепер додається і візовий режим, проти якого так виступала влада і про який позитивно заговорив Клімкін. Серйозно сприймати щось, окрім новин про загибель наших Героїв та цифр нарощення російської військової присутності, складно. Пусте "колихання повітря" на тему миротворців, Мінських псевдодомовленостей завершується політичним піаром усіх сторін без будь-якого прогресу. "Північний потік-2" стає важливішим фактором для конфлікту, аніж "Мінсько-Нормандські теревені".
Читайте також: Нова стратегія миру та безпеки: будапештські гарантії
Та поки у "великому політичному процесі" як "ширмі" ніби-то нічого не відбувається у багатьох спеціальних питаннях можна помітити м’яко кажучи дуже неправильні речі.
По-перше, багато відвертих пособників російського ворога продовжують уникати реальної відповідальності.
"Голосіївський райсуд Києва засудив колишнього заступника голови Севастопольської міської держадміністрації Олега Кізіменка до п'яти років в’язниці умовно. Кізіменка затримали за те, що він сприяв створенню окупаційних органів влади, передавав окупантам службову документацію, а також сприяв РФ у підривній діяльності проти України".
Також "СБУ не побачила злочину в діях митрополита Сімферопольського і Кримського Лазара (Ростислава Швеця), який співпрацював з окупаційною владою Криму". По-друге, цікаві події відбуваються на кримському фронті. "Міністерство з тимчасово окупованих територій засекретило перелік юридичних та фізичних осіб, проти яких ввели нові антиросійські санкцій перед новим роком". Що ховають? Чи не ховають слабкість і вузькість "санкційного списку"? "Майже 106 мільйонів гривень, які уряд виділив на облаштування пунктів пропуску на адміністративній межі з Кримом, фактично не були використані у 2018 році".
Читайте також: Процес деокупації залежить винятково від краху РФ – Портников
Хіба ж це важливе для них питання? Тривають небезпечні дискусії щодо запровадження механізму моніторингу у Керченській протоці. Маю надію наше МЗС не допустить, що в результаті запровадження цього механізму відбудеться легалізацію окупації Криму Росією, адже його запровадження може передбачати неприпустиму "згоду від окупанта".
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки