MENU

"Розумна сила" розповіла в ПАРЄ, яку загрозу для ЄС несе тліючий конфлікт на Донбасі (ВІДЕО)

297 2

Євросоюз потребує приходу до влади в Україні нових політичних сил, здатних мирним шляхом врегулювати конфлікт на Донбасі, відсутність у нинішнього керівництва країни політичної волі до мирного діалогу, незатухаючий збройний конфлікт, тяга до войовничої риторики та загострення суспільних протиріч перетворює Україну на справжню загрозу європейській безпеці – про це заявив заступник голови партії "Розумна сила" Олександр Савченко під час виступу на комітеті зимової сесії Парламентської асамблеї Ради Європи (ПАРЄ). Про це повідомляють "Комментарии".

Політик підкреслив, що в ЄС зростає напруга у зв'язку з відсутністю в Україні мирних ініціатив на вищому державному рівні. "Брак політичної волі до миру, незатухаючий збройний конфлікт, тяга до войовничої риторики та загострення суспільних протиріч перетворює Україну на справжню загрозу європейській безпеці", – цитує виступ Савченка в ПАРЄ прес-служба партії "Розумна сила".

Савченко застеріг, що не варто плутати стурбованість ситуацією в Україні з любов'ю до нашої країни, "якою спекулюють пропагандисти-євроатлантисти". "Наша поведінка на міжнародній арені і всередині європейських правових інститутів суперечить демократичним принципам. Європейці намагаються врегулювати українську кризу, захиститися від безвідповідальності нинішнього правлячого класу. Тому вкрай потребують нових сил, здатних вести переговори, йти на компроміси, запропонувати і втілити миротворчі ініціативи", – заявив Савченко.

Також під час свого виступу в ПАРЄ Савченко торкнувся проблеми трудової міграції українців до ЄС після отримання нашою країною безвізового режиму з Європою.

"Приплив нелегальної робочої сили з України загрожує європейській соціальній політиці і стабільності в цілому. Безвіз мав долучити українців до європейських цінностей, відкрити доступ до нового укладу життя. Замість цього їм скористався європейський бізнес для залучення дешевих трудових ресурсів: падають соціальні стандарти, знижуються доходи, не платяться податки. Все це викликає роздратування у простих європейців і створює додаткові ризики для влади. Парламентарії стурбовані тим, як зберегти спрощений візовий режим, але при цьому повернути трудову міграцію в правове поле", – заявив політик.

"Наша влада нічого не робить для того, щоб зупинити відтік українців за кордон, адже працевлаштування співвітчизників в Європі знімає необхідність створювати робочі місця в Україні", – додав Савченко.

"Комментарии" нагадують, що "раніше мирні ініціатив "Розумної сили" підтримали в Євросоюзі". Зокрема, "восени минулого року в рамках зустрічі делегації партії на чолі з головою Олександром Соловйовим з депутатами парламенту Німеччини, членами Європарламенту, євродепутати підтримали партію і пообіцяли підняти питання мирних ініціатив "Розумної сили" і тиску на неї з боку влади на засіданні ПАРЄ".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

"Комментарии"


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини