MENU

Сьогодні відбудеться перше розширене засідання жіночого клубу "За сімейні цінності" – ВО "Платформа громадянських ініціатив"

1866 0

Громадська організація ВО "Платформа громадянських ініціатив" виступає ініціатором створення жіночого руху "За сімейні цінності", спрямованого на об'єднання активного жіноцтва та громадських організацій для збереження, примноження та популяризації сімейних цінностей.  

Про це повідомила голова правління  ВО "Платформа громадянських ініціатив" Наталія Федорчук. 

"Наші дії та ідеологія поза політикою. Серед завдань руху ми вбачаємо конкретні справи, які пов’язані не лише із інформаційною просвітницькою кампанією, а й дії, спрямовані на стимулювання держави, бізнес середовища на підтримку сім’ї.

Наталія Федорчук

Сучасна цивілізація взяла курс на руйнування сім'ї, підмінюючи цінності, позбавляючи людину відповідальності, зобов’язань, приречуючи на самотність та життя у віртуальній свідомості.

Інтернет-видання UAINFO є інформаційним партнером жіночого руху, створеного Громадською організацією ВО "Платформа громадянських ініціатив", і буде підтримувати та висвітлювати його діяльність.

З одинака простіше взяти все: його знання, вміння, час і використовувати його потенціал в економіці. Одинаку простіше продати готовий продукт. Його простіше переконати і запрограмувати, вклавши в нього необхідні суспільству знання і поведінкові моделі.

На жаль, із члена сім'ї ми переростаємо в елемент "системи".

Однак, виживання і розвиток кожної окремої особистості в нашому складному, стресовому, нестабільному світі, з його дикою динамікою і постійними викликами, можливий тільки в сімейному колі. Де кожен член родини сприймається, як рівний іншим. Де існує атмосфера любові, довіри, чесності, взаємоповаги та відкритості. Де кожен може бути сам собою і немає необхідності носити громадські маски і грати ролі. Де кожен підтримує один одного і несе свою частину відповідальності за сім'ю в цілому. Де всі приймають особливості та унікальність кожного, а почуття кожного приймаються і обговорюються.

Все це і є складові справжньої сім'ї. Збереження інституту сім'ї та сімейних цінностей зумовлено інстинктом самозбереження особистості від самотності, яка стає великою проблемою сучасного світу.

Саме тут проходить сьогодні базовий конфлікт між суспільним і особистісним. Між бажанням суспільства максимально ефективно використовувати кожного свого члена для громадського, економічного розвитку та потребою індивідуума до самозбереження: збереження свого психічного і фізичного здоров'я, забезпечення комфортного середовища проживання, формування острівця стабільності і спокою.

Саме тому, все більш актуальним стає питання:  Як зберегти сім’ю в суспільстві, яке ці цінності розмиває?

На моє переконання, знаходити відповідь на це питання повинна жінка. Місія збереження інституту сім'ї лягає на жіночі плечі. І зовсім не тому, що історично для слов'ян жінка – берегиня і захисниця, а з небес нас захищає і покриває своєю благодаттю теж Жінка і Мати.

Сучасна жінка повинна стати основою збереження сім'ї, сімейних цінностей тому, що основні суспільні виклики сім'ї йдуть саме через жінку.

Жінка в сучасному світі більш мобільна у виборі свого місця в сім'ї і своєї ролі в організації життя. Це пов'язано і з тим, що цивілізаційні виклики змінюють саме статус і місце жінки в родині. Сучасний економічний і суспільний уклад розмиває і руйнує традиційні сімейні ролі. Сьогодні традиційні ролі чоловіків (захист, фізична сила, функція добувача) девальвуються організацією суспільства, розвитком технологій, і перехоплюються жінками.

Крім того, одним із головних громадських викликів сім'ї стає гендерна політика окремих сучасних суспільних інститутів, що пропагують ідеї "відкритого суспільства", а вірніше, відбувається практична підміна в їх ідеології парадигми гендерної рівності на парадигму агресивного фемінізму.

На жаль, у 21 сторіччі негативний руйнівний тиск сучасної цивілізації на інститут сім'ї йде саме через жінку. Саме вустами жінок робиться виклик традиційним сімейним цінностям. Ось чому, саме жінка, на моє переконання, повинна стати на її захист, відстоюючи право на традиційну сім’ю, повернувшись до своєї історичної ролі і свого призначення.

Ми усвідомлюємо, що позитивні сімейні враження вкрай важливі для кожної родини, а особливо для дитини, яка знаходиться в процесі формування своїх відношень із суспільством. Коли ми ділимося позитивними сімейними враженнями, ми вже пропагуємо сімейні цінності серед свого оточення.

Сьогодні відбудеться перше розширене засідання жіночого клубу "За сімейні цінності". Питання, на яке ми спробуємо дати відповідь: Як адаптувати власну родину до викликів суспільства? Обговоримо проект концепції діяльності.

Учасниці заходу – жінки, які усвідомлюють відповідальність за збереження традиційних сімейних цінностей та займають активну життєву позицію.

Віримо, відродження сімейних цінностей почнеться з України!

Закликаємо до спільних дій активне жіноцтво та всі громадські організації, що розділяють наші погляди.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини