"Динамо" розгромило "Ювентус" в Юнацькій лізі УЄФА

626 0

"Динамо" (U-19) з розгромним рахунком переграло однолітків з туринського "Ювентуса" в стиковому поєдинку Юнацької ліги УЄФА в боротьбі за вихід в 1/8 фіналу. Матч відбувся у Києві на стадіоні "Динамо" ім. Валерія Лобановського і зібрав близько 10 тисяч уболівальників.

У підсумку підопічні Ігоря Костюка здобули дуже впевнену перемогу над представником одного з грандів європейського футболу.

Артур Ващишин відкрив рахунок вже на 6-й хвилині, зігравши на добиванні після сейву голкіпера. Рахунок 1:0 протримався до 69-ї хвилини, коли Сергій Булеца, здійснивши індивідуальний прохід, завершив момент точним ударом в кут впритул зі штангою.

Денис Попов на 85-й хвилині ударом головою після подачі кутового зробив рахунок розгромним. 3:0.

Відзначимо, що дана стадія складається з одного матчу і не передбачає гри-відповіді. Таким чином, юні динамівці Києва вийшли в 1/8 фіналу Юнацької ліги УЄФА. Суперник українського клубу визначиться пізніше.