Українка Юлія Журавок виграла срібло чемпіонату Європи з біатлону

1458 0

Україна виграла першу медаль на чемпіонаті Європи з біатлону, який стартував в Раубичах (Білорусь).

Про це повідомляє офіційний сайт IBU.

У жіночій індивідуальній гонці на дистанції 15 кілометрів українська біатлоністка Юлія Журавок завоювала срібло. Українка тільки один раз попала на вогневих рубежах, але багато програла на трасі. Журавок поступилася переможниці гонки Ханні Еберг 32.3 секунди, при цьому шведка промахнулася тричі. На третьому місці фінішувала білоруська спортсменка Ірина Кривко.

Що стосується інших українських спортсменок, то Валя Семеренко завершила гонку на 11-й позиції, Анастасія Меркушина фінішувала на 18-му місці, Ольга Абрамова – на 47-му, Віта Семеренко – на 51-му. Ще одна українка Надія Бєлкіна не вийшла на старт.