MENU

ФОПи тут ні до чого: кардинальна відмінність між нашими IT і виробництвом

1684 0

Дискусія потрібна.

В українському IT (переважно) потік грошей формується зрілими закордонними економіками, свободою мислення, підприємництва, захистом майнових прав і корпоративною культурою. Образно кажучи, з українського IT тут перебувають лише люди. Ринок збуту, засоби виробництва, ІТ-"склади", ІТ-суди – все за межами України. Розвинені країни мають високий попит на кваліфікованих людей, і закривають його тут тією мірою, наскільки це можливо. Високий попит породжує високу вартість.

Читайте також: Ключова точка дискусії про ФОП

А виробництво в Україні (переважно) прив'язано до української (гнилої) економіки, логістики, платоспроможності, органів контролю та міжнародного ембарго. Перенести в Україну виробництво (й попит на людей) – украй сумна історія. Тому ця корова просто в принципі не може давати молока.

Читайте також: Пекар: Жодного наступу на ФОП у рік виборів не буде

І ФОПи тут ні до чого, а тим паче ІТшні. Тезу перевірити елементарно: заміна оподаткування працівника заводу з 30% на 5% не перетворить його ЗП на $2-3 тисячі. Навіть на одну. Бо завод "весь" тут – від місцевої ради, що виділяє землю "за бабос", до фури, що тягне заводську продукцію з перевантаженням і тому проминає злиденний асфальт лисими злиденними покришками.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Максим ЛЕВКІВСЬКИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини