Схема, за якою працюють кишенькові злодії на станції метро "Вокзальна"
Отже, працюють бригадою з трьох чоловіків. Заходять на метро "Університет". Спочатку іде кишеньковий злодій. Останніми заходять двоє "качків" з невеличкими заплічниками, що висять на грудях. Стають по обидва боки дверей обличчями до людей, що стоять юрбою на вихід на "Вокзальній".
Злодій в юрбі вибирає жертву. По під'їзді до станції "качки", як за командою, повертаються обличчями до виходу і утворюють перепону з невеличким проходом між собою. Коли двері відчиняються, вони секунд 5-10 не виходять, стримуючи натовп.
Читайте також: Кілька простих порад, як не стати легкою здобиччю для автограбіжників
Тим часом в натовпі кишеньковий злодій намагається щось поцупити. Того разу йому не пощастило. Він вибрав мій рюкзак, який я тримав в руці. Я навіть почув, як він його відкривав. Але там був лише мій берет. Портмоне і смартфон лежали в надійному місці у внутрішніх кишенях одягу, куди кишенькар не міг дістатися ніяким способом.
На платформі "качки" пішли в напрямку до голови потягу. Готуватися до нового сеансу крадіжки. Розбиратися з кишенькарем за наявності такої групи підтримки не мало ніякої рації.
Читайте також: Як правильно діяти, якщо вас обікрали?
Що треба робити, аби не стати жертвою кишенькарів? Не кладіть у відкриті кишені одягу та заплічників цінні речі. Заплічники намагайтесь тримати в руках, блокуючи доступ до відділень, де можуть бути флешки або планшети. Я тримав саме так, тому кишенькар відкрив змійку лише того відділення, де був мій берет (останній не постраждав). Коли бачите "качків", подібних до тих, яких я описав, не намагайтеся штовхатися в юрбі. Десь поряд вас є кишенькар.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки