Українські паралімпійці завоювали 42 медалі і виграли загальний залік ЧС з зимових видів спорту

2160 0

Національна паралімпійська збірна команда України з зимових видів спорту з 42-ма високими нагородами (9 золотих, 16 срібних та 17 бронзових медалей) стала першою на чемпіонаті світу, що проходив у канадському місті Принс Джордж.

Про це повідомляє прес-служба Національного комітету спорту інвалідів України.

Зазначається, що у всі змагальні дні, українські паралімпійці ні разу не уступили першого місця жодній із 17 країн-учасниць.

В останній день змагань, наші спортсмени вибороли у лижних перегонах (довга дистанція) 4 медалі, 2 срібні та 2 бронзові нагороди.

Срібні медалі вибороли: Тарас Радь (ураження опорно-рухового апарату, клас сидячі) та Оксана Шишкова (порушення зору) з гайдом Віталієм Казаковим.

Бронзові медалі в Людмили Ляшенко (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі) та Григорія Вовчинського (ураження опорно-рухового апарату, клас стоячі).

Загалом 13 із 19 спортсменів, які презентували Україну на цьому чемпіонаті світу, вибороли високі нагороди, 7 з них – золоті.

Найкраще від команди України виступили: Людмила Ляшенко – у здобутку 7 високих нагород, з яких 4 золоті медалі (!) (у тому числі 3 золоті медалі з біатлону, 1 золота з лижних перегонів), 2 срібні та 1 бронзова медалі з лижних перегонів; Тарас Радь – у здобутку 6 високих нагород, з яких 3 золоті медалі з біатлону, 1 срібна та 2 бронзові медалі з лижних перегонів; Оксана Шишкова – у здобутку 6 високих нагород, 1 золота, 2 срібні з лижних перегонів, 3 бронзові медалі у біатлоні.