Український біатлоніст Дмитро Підручний завоював золоту медаль на Чемпіонаті світу

4200 1

27-річний тернополянин Дмитро Підручний приніс Україні першу медаль на 53-му Чемпіонаті світу з біатлону, який триває в шведському Естерсунді. Він переміг у гонці переслідування на 12,5 км, повідомляє Главком.

Дмитро за підсумками спринтерської гонки стартував четвертим з 17-секундним відставанням від чемпіона, норвежця Йоганнеса Бьо. Після першої стрільби Підручний ускладнив собі життя двома промахами. На друге коло він вийшов сьомим з хвилиною і 14-ма секундами відставання від Бьо.

А потім було поступове здіймання в гору. Після чисто проведеної лежки українець став сьомим і поступався лідерові хвилиною і трьома секундами.

Третя стрільба знову чиста. На передостаннє коло наш біатлоніст вирушив з 50-ма секундами відставання від Бьо, а ле в компанії норвежця Тар’єя Бьо, французів Антоннена Ґіґонни і Кентена Фійона Майє, а також росіянина Євгенія Ґаранічева.

Заключна стрільба перевернула ситуацію з ніг на голову. Йоганнес Бьо допустив три промахи й поки бігав штрафні кола, Підручний відстрілявся чисто. Інші суперники теж мали промахи, а отже на фінальне коло Дмитро пішов з 15-ма сеундами переваги над Бьо. І перевагу втримав.