MENU

"Воєнний кабінет Юлії Тимошенко" презентував Програму забезпечення військовослужбовців ЗСУ службовим і власним житлом

4818 4

"Воєнний кабінет Юлії Тимошенко" презентував Програму забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України службовим житлом на період проходження військової служби і власним житлом на пільгових умовах (зобов'язання держави за новим контрактом).

За новою Програмою планується за 5 років побудувати все необхідне комфортне службове житло у кожному військовому містечку, довести зебезпеченість службовим житлом у великих містах до рівня не менше 60% особового складу військовослужбовців. Зазначається, що житло надаватиметься лише на період проходження служби і не передаватиметься у власність військовослужбовця. 

Програма отримання власного житла на пільгових умовах для солдатів, сержантів і офіцерів контрактної служби, яка має запрацювати 01.01.2020 року, передбачає, що військовослужбовець матиме право обрати житло за цією програмою в будь-якому населеному пункті незалежно від місця служби. Програма має накопичувальний характер і дозволяє у будь-який час, починаючи з першиго місяця служби, скористатися накопиченою пільгою, вона накопичується у квадратних метрах, що дозволяє захистити накопичення від інфляції. Пільга накопичується і використовується незалежно від наявності іншого житла.

Читайте також: Сенченко: Ми усвідомлюємо складність ситуації на цій війні і нікому не обіцяємо мир за два тижні

Програма забезпечення військовослужбовців Збройних Сил України службовим житлом на період проходження військової служби та  власним житлом на пільгових умовах має дуже важливе значення, адже, як повідомляється у презентації, зз 2016-2017 роки житло отримали лише 2144 родини, або 4,5% тих, хто перебував на обліку. Разом з тим, у період з 01.07.2016 по 01.07.2018 черга військовослужбовців, що потребують поліпшення житлових умов, у Збройних Силах України зросла на 2,3 тис. родин.

Дізнайтеся більше про Програму в презентації:

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини