Світоліна вирвала перемогу у 3-годинному трилері і вперше вийшла до 1/4 фіналу Індіан-Уелсса

2485 0

Українська тенісистка Еліна Світоліна (№6 в рейтингу WTA) виграла поєдинок четвертого кола на престижному турнірі серії Premier Mandatory в Індіан-Уеллсі (США).

24-річна українка у надважкому матчі обіграла австралійку Ешлі Барті (№12 у рейтингу WTA). Світоліна вперше в кар'єрі вийшла у чвертьфінал турніру в Індіан-Уелссі.

Зустріч тривала 3 години 12 хвилин. На даний момент це рекорд сезону за тривалістю матчу в жіночому тенісі. Попереднє досягнення було встановлено 4 березня. Матч Бірелл – Касаткіна в Брісбені тривав 3 години 7 хвилин.

Четверте коло Еліна Світоліна (Україна) – Ешлі Барті (Австралія) – 7:6 (10:8), 5:7, 6:4

У наступному раунді вона зіграє проти Маркети Вондроушової з Чехії, яка несподівано вибила з боротьби екс-першу ракетку світу Симону Халеп з Румунії.

Як повідомляє Великий теніс України, для Світоліної перемога над Барті – це 50-й виграш за кар'єру в матчах з суперницями з топ-20 рейтингу WTA.