Повчальна історія про усиновлення або Дуже важливо, щоб кожному з нас було для кого жити
Одна давня знайома мала все, що тільки заманеться. А щастя не було. Не відчувала для чого й для кого живе.З чоловіками не склалося. Каже, тому що надто розумна та норовлива. Вони, певно, скажуть "зарозуміла". Може й так.
Така собі сучасна українська жіночка. І в багатьох питаннях аж надто сучасна.
Духовні пошуки теж самі по собі не допомогли. Де тільки не побувала, вивчила кілотонни релігійної літератури, сама вже лекції читати може, а пустота в середині ніде не дівалася.
Я їй був порекомендував усиновити дитину. Своїх дітей після бурхливої молодості вона мати не може.
Удочерила двох чудових дівчаток. "Як на світ народилася", – такі у неї відчуття.
Читайте також: Що нищить, але не знищить українську сім’ю
Матеріальний рівень їй це дозволяє. Там стільки всього лишилося від батьків, від колишніх чоловіків, коханців й ще не відомо від кого, що хай Бог милує. Та й вона теж така, що на мсці не сидить, постійно генерує котрісь бізнес-ідеї.
Звісно ж, діти – не іграшка, не аксесуар і не модний девайс. Це насамперед важка душевна праця, надзвичайна відповідальність і постійна прив'язаність до свого дому. Щонайменше подумки.
Але дуже важливо, щоб кожному з нас було для кого жити. Тільки тоді людина й стає Людиною, коли починає жити для когось.
Характер у цієї моєї приятельки навіть змінився. В кращий бік.
Читайте також: Що заважає нам бути щасливими
Й користуючись нагодою хотілося б звернутися до тих, хто так чи інакше пов'язаний з владою: треба зробити так, щоб родини з дітьми – з однією дитинкою, з двома, з трьома, а тим більше багатодітні – не почувалися в Україні гірше за тих, у кого дітей немає. Тому що зараз, на превеликий жаль, нерідко виходить так, що якщо хтось має дітей, він відмовляє собі самому у повноцінному харчуванні, лікуванні, одязі, житлі. Тому що діти... Й не до зайвих витрат.
Фото новоствореної щасливої родини не даю. Не треба.
До речі. Тепер, коли вона має дітей (а вони молодшого шкільного віку й насправді дуже схожі на свою нову мати), у неї цілком закономірно змінилося ставлення до чоловіків. З підліткового хижацько-споживацького на щось значно доросліше.
Підписуйся на сторінки UAINFO у Facebook, Twitter і Telegram
Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter
Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки