MENU

Нагородження переможців 23 загальнонаціональної премії "Людина року-2018". ФОТО

694 0

Нагородження переможців 23 загальнонаціональної премії "Людина року-2018"

23 березня 2019 року в залі Національної опери України відбулася ХХІІІ урочиста церемонія нагородження переможців загальнонаціональної програми "Людина року-2018" та володарів міжнародних та спеціальних премій програми.

Це звеличення Людини і людяності, гуманістичних ідеалів, звеличення тих, хто гідний найвищого суспільного визнання. А головна тема в повній мірі проявляється в гаслі церемонії – "Потенціал нових досягнень". Нові імена, нові тренди, несподівані відкриття були і залишаються притаманними кожній церемонії. Нинішня церемонія дозволяє зробити ще один важливий висновок: з плином часу "Людина року" помітно молодшає. Це стосується і атмосфери заключних свят, в яких протокольно-академічні риси гармонійно поєднуються з легкої аурою імпровізації, дружнього спілкування. І, звичайно, помітно молодшає коло людей, відзначених увагою експертів програми. Вони практично домінують в економічних номінаціях програми, і це дуже обнадійлива тенденція.

Емоційне напруження та святковий настрій надавали церемоніальному дійству виступи відомих вітчизняних та зарубіжних виконавців: Рози Римбаєвої, Анатолія Ярмоленко, Каті Бужинської, Камалії, Наталії Валевської, Сюзанни Чахоян, Влада Ситніка, Тамари Калінкіної, Олега Шака, Тетяни Піскарьової, Олексія Сагаловського, Поля Манондіза.

Березневий вечір в Національній опері подарував усім неймовірну гаму емоцій, відчуття причетності до зародження чогось нового і значимого, усвідомленням того, що істинним надбанням цивілізованого суспільства є Людина з її вічними цінностями і світлими мріями.

Віват, "Людина року"!

Володарі премії "Людина року-2018" в 17 національних номінаціях:

"Регіональний лідер року"

Максим СТЕПАНОВ – Голова Одеської обласної державної адміністрації;

"МІСЬКИЙ ГОЛОВА РОКУ"

Андрій БАЛОГА – Міський голова м. Мукачева (Закарпатська обл.);

"Лідер об’єднаної територіальної громади року"

Руслан МАЙСТРУК – Голова Тетіївської ОТГ (Київська обл.);

"Промисловець року"

Дмитро ІОРГАЧОВ – Генеральний директор ПАТ "Одескабель";

"Підприємець року"

Максим КОЗИЦЬКИЙ – Директор "Еко-Оптіма";

"Менеджер року"

Михайло БОРОДАВКО – Генеральний директор ПрАТ "Укренергомонтаж";

"Фінансист року"

Сергій ТІГІПКО – Голова Правління АТ "ТАСКОМБАНК";

"ЛІДЕР СТРАХОВОГО РИНКУ РОКУ"

Наталія БАЗИЛЕВСЬКА – Голова правління ПрАТ "ГРАВЕ УКРАЇНА Страхування життя";

"ЛІДЕР МАЛОГО ТА СЕРЕДНЬОГО БІЗНЕСУ РОКУ"

Руслана ЦАХЛО – Президент компанії "Союз майстрів краси України";

"Аграрій  року"

Сергій ТАРАСОВ – Засновник та керівник агрохолдингу "І & U";

"ЛІДЕР ЛОГІСТИЧНОЇ ГАЛУЗІ РОКУ"

ТОВ "Ходльмаєр Логістикс Україна". Виконавчий директор – Тетяна СТРЕЛЬЦОВА;

"Житловий комплекс року"

ЖК "ПОДОЛ ГРАД" (Забудовник – ТОВ "УКРБУД ДЕВЕЛОПМЕНТ"). Президент корпорації – Олександр ЛЯТАМБОР;

"ГОТЕЛЬНИЙ КОМПЛЕКС РОКУ"

Готель "BANKHOTEL" (м.Львів). Генеральний менеджер – Тарас КУЗИК;

"Телевізійний журналіст року"

Світлана ОРЛОВСЬКА (Телеканал "Прямий");

"Спортсмен року"

Олександр УСИК – Абсолютний чемпіон світу з боксу у важкій вазі (за версіями WBO, WBC, IBF, WBA (Super), The Ring);

"Меценат року"

Анна КОРШУНОВА – Президент ГО "Біла Птаха";

"Нова генерація року"

Тетяна ПЕТРАКОВА – суспільний діяч, автор 500 соціальних проектів, головний редактор всеукраїнського соціального журналу "Ukrainian People".

Володарі міжнародних і спеціальних премій програми "Людина року-2018":

Герміне ПОППЕЛЕР – Надзвичайний та Повноважний Посол Республіки Австрія в Україні – Міжнародна премія в галузі дипломатії.

Салем Ахмед АЛЬ-КААБІ – Надзвичайний і Повноважний Посол ОАЕ в Україні – Міжнародна премія "За значний внесок у розвиток партнерських, дружніх та економічних відносин з Україною".

Роза РИМБАЄВА – Народна артистка Казахстану – Міжнародна премія в галузі культури та мистецтва.

Анатолій ЯРМОЛЕНКО – Народний артист Білорусі, керівник білоруського вокально-інструментального ансамблю "Сябри"– Міжнародна премія "За видатний внесок в розвиток культури та мистецтва України".

Ада РОГОВЦЕВА Герой України, Народна артистка України – Спеціальна премія ім.М.Вороніна "За високий стиль життя".

Олександр НИКОНЕНКО – вчений, хірург і трансплантолог – Спеціальна премія ім. Геннадія Книшова "За вірність гуманістичним ідеям та примноження загальнолюдських цінностей".

Олександр ЗЛОТНИК – український композитор, народний артист України, професор, ректор Київського інституту музики імені Рейнгольда Глієра – Спеціальна премія газети "КП в Україні" "Кумир українців".

"ІНСТИТУТ ЗДОРОВ’Я РОСЛИН" – Спеціальна премія "За вагомий внесок у розвиток сучасної української науки". Засновник – Віталій ІЛЬЧЕНКО.

Система розумного дому "CLAP" – Спеціальна премія "За розробку екологічних та енергоефективних житлових технологій". Засновник – український бізнесмен Олександр ПОЙМАНОВ.

Макс ПОЛЯКОВ – підприємець, громадський діяч, вчений, засновник інноваційних компаній EOSDA та FireflyAerospace – Спеціальна премія "За вагомий внесок у відродження ракетно-космічної галузі в Україні".

Фортунато ГУАДАЛУПІ – ТОП менеджер міжнародного рівня, один з найуспішніших італійських бізнесменів, який майже 25 років працює в молочній галузі України – Спеціальна премія "За впровадження креативних бізнес-проектів та найсучасніших технологій в Україні".

Наталія ГОРБАЛЬ – відомий адвокат, експерт в області сімейного права, письменниця – Спеціальна премія "За вагомий творчий внесок у збереження і розвиток інституту сім’ї".

Юрій ПЕЛИХ – голова ради директорів компанії "УКРБУД" – Почесна відзнака "За вагомий внесок у розвиток будівельної галузі України".

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини