MENU

Лановий: Таємниці незаконного збагачення будуть розкриті і країна очиститься від пилу і пороху

1772 2

Навіщо мільярдеру другий термін президенства, запитуєте, – щоб не допустити суспільство до таємниць злочинного збагачення підчас першого терміну та уникнути кримінального покарання.

Але правда обов'язково проб'єтся і, як бачимо, цього не треба довго чекати.  Не дивно, це закон Всесвіту, закон справедливості: зло повинно бути покаране!

Порошенку здається, що влада, здобута незаконним шляхом, як він намагається зробити, дозволить йому зберегти себе і свої мільярди від арештів і конфіскацій, які наступлять після програшу у перегонах. Маю його заспокоїти – Ваші гроші знаходяться на рахунках у західних банках і в офшорних зонах, а значить – під пильним оком дядюшки Сема! Відкриті проти Вас і ваших "друзів" кримінальні провадження будуть доведені до завершення і покарання, включаючи конфіскацію доларів. Тобто перемога будь-якою ціною не допоможе і свої статки Ви не збережете! Краще б Ви ховали свої прибутки у Росії. Хоча і сам Путін не довіряє місцевим банкам!

Читайте також: Президентські вибори – це новий старт

Зрозуміло, прихильникам Порошенка – психологічно зомбованим рабам і утриманцям – важко сприйняти журналістські розкриття, факти і покази свідків щодо пограбунку власного народу, навіть коли вони акцептовані і підтверджені генпрокурором. Їм здається, що президент зі своєю зграєю біля корита – всесильні, на брутальні матеріали вони "зварганять" бруд проти опонентів і таким чином повернуть віру людей?

Чи одурманені релігійною оманою українці сподіваються, що ця аморальна, бездуховна, антихристиянська людина зрадить своїм барижним, фарисейським ідеалам і цінностям, яким він був відданий, пербуваючи на олімпі влади? Ні, ніколи не зупиниться ця ненаситна, цинічна, брехлива людина, доки не буде покарана законом і народним презирством.

Порохолюби заспокоюють себе, що на все воля божа. Але тверезі, порядні, активні українці знають: на Бога сподівайся, але сам не схиб і свій хрест неси!

Прихильники Порошенка, задумайтесь, перш ніж віддавати ваше найголовніше право – ваш голос. Це право краще жити вам, вашим дітям та онукам, що можливо в інших, вільних і справедливих умовах в Україні.

Не бути рабами ще 5 років не тільки під Порошенком, а й під цими Гройсманами, Яценюками, Луценками, Пашинськими, Турчиновими, Ревами, Кононенками, Грановськими, Свинарчуками, Розенблатами, Паліями, Гримчаками, Геращенками та іншими.

Читайте також: Вакарчук: Вибори Президента України для мене не "прикол"

Влада Порошенка йде в нерозривному комплекті з цими мерзотними чоловічками (в тому числі і в жіночому обличчі), готовими служити за гроші хоч бісу, хоч дияволу. Ви хочете віддати голос і цим ненажерливим особам?

Вибори 31 березня повинні зупинити цю зграю примітивних брехунів. Дайте очистити повітря від цього пилу і пороху.

Слава Україні та патріотичним українцям!

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Володимир ЛАНОВИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини