MENU

Німці вже готують заходи тиску на вірогідну нову владу України з метою примусити толерувати агресію РФ – експерт

2152 0

ФРН, про всяк випадок, привітала свого перевіреного "Мінськими домовленостями" агента Порошенка з проходженням у другий тур і, з тих же міркувань німецьких національних інтересів, зажадала від Зеленського якось прояснити свої кроки в області зовнішньої політики.

Німці, що разом з французами й росіянами (легко) двічі поклали в Мінську на лопатки Порошенка (Україну), тепер занепокоїлись, чи, бува, гіпотетична нова влада не спробує повернути контроль над власною територією на Донбасі. І, хтозна, чи, не дай Гот, спробує повернути й Крим. Повернути у єдиний теоретично й практично можливий спосіб – створити в РФ таку ситуацію, за якої ця бензоколонка почала б воювати сама в собі й сама з собою, в результаті чого воно там усе розсипеться, й уже не буде кому воювати з Україною.

Читайте також: Меркель та її проросійські інтереси окуповують Європейський Союз – юрист

Німці переживають за власний добробут і безпеку: дешевше й безпечніше тиснути на жертву агресії (Україну), аби не дуже опиралася агресору (РФ), бо це, майн Гот, може призвести до руйнування газогонів у ФРН, руйнувань АЕСів і натовпів біженців, яких ЄС, за вимогами міжнародного права, муситиме всіх прихистити й нагодувати. Теперішній гарант національних інтересів Німеччини, Франції і Росії Порошенко твердо пообіцяв, що не визнає агресії з боку РФ й не виконає програми оборони й захисту суверенітету й територіальної цілісності, як це передбачено міжнародним і національним правом у випадку агресії. На догоду інтересам ФРН, РФ та ЄС у цілому. Навіть якщо для цього довелося б переписувати Конституцію й міняти форму територіального устрою й систему управління державою ("Мінськ") під диктовку Кремля і його "моторол".

Читайте також: Промова Меркель у Мюнхені започатковує нові реалії. Схоже, Німеччина вирішила піти шляхом Обами

Власне, німці вже готують заходи тиску на вірогідну нову українську владу з метою примусити толерувати агресію й окупацію з боку РФ. Бо в ФРН влада, обрана народом, працює на той народ. Уряд ФРН, за конституцією й законами ФРН, мусить дбати про безпеку й добробут німців, а не українців. Звичайно, в інтересах ФРН, аби всі кордони залишалися на місці. Проте, "якщо вже так сталося", не в національних інтересах ФРН, щоб між Україною й Росією спалахнула "справжня" війна. Тож німці в цій ситуації традиційно будуть тиснути на тих, хто цьому тиску піддаватиметься, хто слабший і вразливіший.

У інтересах німецького народу, краще, щоб між РФ й Україною мінялися кордони, ніж вони між собою воювали. Зрештою, Німеччина й Росія мають історичний досвід спільного переділу України. Добре, що українці до того ставляться спокійно й толерують як хижі національні інтереси росіян, так і інтереси німців із французами. Принаймні, поки що.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Василь ЛАПТІЙЧУК


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі


Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини