MENU

Наші вчені вибороли перемогу в конкурсі проектів програми "Горизонт 2020" – Сененко

1609 2

Нині навколо такий сюрреалізм, що думки клякнуть в моїй голові: усі важливі питання в державі, війна, економічний розвиток тощо затьмарено якимось дешевим балаганом.

Маркетологи і політтехнологи (чи як вони там правильно називаються) формують порядок денний в країні, забезпечуючи громадян, які і до цього не були переобтяжені турботою про щось, окрім себе самих (і це нормально), видовищами і розвагами.

Заздрять навіть організатори футбольних чемпіонатів.

Це спочатку трохи повеселило і навіть здалося, що ми маємо неординарну у світовому масштабі передвиборчу гонитву, одначе зараз зовсім не до сміху.

Я розумію, що може людям ця комедія подобається, але в моєму оточенні немає жодного притомного громадянина, на обличчі якого не було б виразу крайнього ступеню здивування (це пишеться одним словом, але матюки в мене на стіні заборонені).

Майже таке видовище я спостерігав, коли знайомі вперше читали абзац дисертації Лептонівни про лептони, як носії психіки.

Тому, давайте поговоримо про людей, що досягають неймовірних перемог в масштабі країни.

Читайте також: Україна апофенічна: куди веде псевдонаука

Наші вчені вибороли перемогу в конкурсі проектів програми "Горизонт 2020". Так, про це Вам зараз не розкаже телебачення, бо новини про науку – то неклікабельно. У стрічці новин фейсбуку ці ж новини – приречені бути похованими під постами про аналізи сечі.

То хоч у мене почитайте.

Відтепер вчені кафедри молекулярної фізіології та біофізики Kyiv Academic University спільно з Університетським коледжем Лондона, португальським Інститутом молекулярної і клітинної біології, австрійським Центром соціальних інновацій, Технічним університетом Мюнхена та Уппсальським університетом (Швеція) розбудовуватимуть провідний міжнародний центр передових технологій в галузі клітинної та молекулярної нейрофізіології на базіBogomoletz Institute of Physiology.

Це саме по собі круто – отримати фінансування від "Горизонту" на таку річ, але тут є ще більш важливий нюанс.

Київський академічний університет – це приклад правильного університету, де студенти відразу навчаються у справжніх наукових лабораторіях пліч-о-пліч з крутезними вченими, відразу отримують уявлення про академічну доброчесність і неприпустимість псевдонауки і плагіату, відразу працюють за стандартами нормальної світової науки на хорошому обладнанні та у своїх дипломних вирішують невисмоктані з пальця проблеми (як це подекуди трапляється в інших вишах). 

В рамках цього виграного проекту молоді вчені зможуть навчатися передових знань у школах і лекторіях, відвідувати закордонні лабораторії, включатися в шалений вир обміну знаннями із гуру їхньої спеціальності.

Тобто, якщо якась молода людина дійсно хоче вчитися і займатися нейронауками - тепер є де.

Деталі – тут. (Можу додати лише одне – вступайте в КАУ)

Але це не всі хороші новини.

Читайте також: Пошесть тотальної безкарності в українській освіті

В тому самому КАУ відкрито онлайн реєстрацію для участі в Школі з прикладної фізики APSS 2019. Безкоштовно. Так, там є дедлайни та умови, але це дійсно безкоштовні лекції та спілкування з науковцями світового рівня.

В тематиці: топологічні квантові системи, квантові матеріали та технології, методи машинного навчання для моделювання новітніх матеріалів тощо.

Щоб люди не з науки зрозуміли, наскільки це круто – це якби замість Діпі Шмота на Олімпійський приїхав Фредді Меркьюрі.

Що воскрес. Є бажання взяти участь чи є знайомі, які точно раділи б такій можливості?

Ідіть сюди. Дочитали? Круто. Тепер можна повернутися в світ дебатів про дебати. Ех...

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Антон СЕНЕНКО


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по темі

Правила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини