MENU

У нас такі правила, або Чому Театр на Подолі не можна відвідати з дитиною

3370 0

Пішли до театру. Загалом ми з Ірою обидвоє працюємо, тому час поза роботою намагаємось проводити разом утрьох з донею. Подорожі, парки, зоопарки, музеї, прогулянки, навіть на навчанні по вихідних теж разом з донею. Цього тижня вирішили сходити до Театру на Подолі. Але на вході нам сказали, що з дитиною нас не пропустять. Формально це наша вина. У нас на квитках є надпис "12+". Але ми не те, щоб неуважні, ні, ми просто з тої системи координат, де театри відкриті для батьків з малечею і навіть якось не думали, що нам вхід заборонено.

І, звісно ж, ми точно не думали, що вхід заборонено до такого сучасного Театру на Подолі. Формальна реакція від працівниць: «у нас такі правила – вистава для 12+», далі у розмові вирвалось: «бо дитина може закричати». Страшне, правда? На Генасамблеї ООН чи в Європарламенті дітей, певно, перевіряють на якомусь кричалко-метрі і лиш потім пускають...

Читайте також: Кіно прикордонних станів

Я вважаю, що діти – це не якісь неконтрольовані монстри. Я вважаю, що батьки краще знають своїх дітей, ніж адміністрація театрів, і якщо дитина зазвичай галаслива, то вони не підуть до театру. Я вважаю, що навіть якщо дитина почне раптом галасувати, то батьки полишать виставу. Я вважаю, що наші театри не ломляться від охочих їх відвідати, і нам необхідно не відлякувати відвідувачів, а усіляко їх приваблювали. Я вважаю, що у нас і так обмаль дружнього для батьків з дітьми простору і його треба додавати, а не віднімати.

Вирішив перевірити, чи я не божевільний та подивився закордонний досвід. Ось пара прикладів, які відображають тренд. Лондонський Глобус: Children and families are welcome to any of the performances at the Globe however any child or group disturbing a show in any way will be asked to leave = запрошують на будь-яку виставу, за умов, що як почнуть галасувати, то підуть. Ще один театр в Англії: The Belgrade (це назва) welcomes children of all ages to the theatre and makes every effort to provide age recommendations for each show. Please look for these online or on the print. These are intended as a guideline only. We realise that parents know their children better than we do and therefore we expect that parents will make their own decision on whether or not a performance may be suitable for their particular child. = запрошують дітей будь-якого віку і вікові позначки є суто рекомендаціями, бо батькам вирішувати, яку виставу вони можуть відвідувати разом.

Читайте також: Love, Death & Robots: філософія свідомості для чайників

Ну і мораль: зробивши капітальний ремонт приміщення і завівши фейсбук сторінки, не забудьте зробити капітальний ремонт у головах :)

Якщо теж так вважаєте, давайте разом спробуємо переконати Театр на Подолі змінити свої правила.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Єгор СТАДНИЙ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини