MENU

Суспільство знову буде розчароване, бо чекає на легкі рішення та швидкі перемоги – економіст

1647 3

Які очікування від президента України, якого оберуть цієї неділі? Зменшення цін і тарифів, посадка корупціонерів, а краще олігархів, підвищення зарплат. І все це потрібно зробити швидко. Бо люди вже стомилися чекати.

Але швидко зробити це неможливо. Українська економіка слабка. І функціонує на корупції. Для того, щоб виконати очікування людей, потрібно: 1) значно підвищити продуктивність економіки – людей та інвестицій; 2) суспільству погодити чіткі й однакові правила гри та почати їх виконувати.

Читайте також: Журналіст: Українці хочуть, аби президент порушив законодавство. ІНФОГРАФІКА

Перше потребує масштабних зусиль у професійній освіті, а також створення ринків капіталу. Друге – зміни культури. Правду кажучи, по-справжньому ми ще навіть не починали вирішувати жодне із цих завдань.

(Так, багато людей зі мною не погодяться і скажуть про реформи та зміни в освіті й боротьбі з корупцією. Але то тільки початкові маленькі зміни, їхній масштаб недостатній для вирішення викликів, що стоять перед Україною.)

Читайте також: У разі перемоги Зеленський дуже швидко опиниться в ситуації Порошенка – Казарін

Що тоді нас чекає? Складний період, коли суспільство знову буде розчароване. Через біль, через злість ми маємо зрозуміти, що легких рішень і швидких перемог не буде. І тоді, якщо виживемо, ми розвиватимемо освіту й культуру, які є основою здорового суспільства.

Я вірю в Україну. Сьогодні Україна – підліток. Який уже відчув свободу та права, але ще не зрозумів складнощів й обмежень. Ми маємо прожити цей підлітковий період. Гідно.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Тимофій МИЛОВАНОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини