Українка Вікторія Хапіліна виграла престижні змагання з легкої атлетики. ФОТО

2340 0

Українка Вікторія Хапіліна стала переможницею престижних європейських змагань – вона виграла 18-й Краківський марафон.

Перемога нашою співвітчизницею була здобута в чудовому стилі. Крім продемонстрованого особистого кращого часу Хапіліна встановила рекорд траси, поліпшивши його на 11 секунд, і виконала олімпійський норматив.

Перемога дозволила легкоатлетці з Мелітополя піднятися на 8-е місце в рейтингу кращих українських марафонок в історії і отримати ліцензію на Олімпійські ігри 2020 року в Токіо.

Другою стала кенійська бігунка, яка відстала від переможниці більше ніж на 5 хвилин.

Відзначимо, що довжина Краківського марафону становить 42 км 195 м.