Український дзюдоїст завоював медаль на престижному турнірі. ВІДЕО

1295 0

Український дзюдоїст Богдан Ядов став бронзовим призером міжнародного турніру серії Grand Slam у Баку.

Про це повідомляє НОК України на своїй сторінці у Facebook. Відео було опубліковано на YouTube-каналі Judo.

Ядов завоював бронзову медаль у ваговій категорії до 66 кг. У боротьбі за нагороду українець переміг Мухріддіна Тіловова з Узбекистану.

Для Ядова ця медаль стала першою на турнірах серії Grand Slam. Відзначимо, що в Баку дзюдоїсти ведуть боротьбу не тільки за медалі, але й за ліцензійні очки у відборі на Олімпіаду-2020.