MENU

В Україні посилили вимоги до туроператорів

933 0

Кабінет міністрів України посилив вимоги до діяльності туристичних операторів, зобов’язавши їх мати фінансову гарантію перед туристами.

Відповідне рішення ухвалили під час засідання уряду 22 травня, повідомляє прес-служба Міністерства економічного розвитку та торгівлі.

Відтепер туроператори повинні будуть забезпечувати фінансову гарантію своїм клієнтам на випадок виникнення непередбачуваних обставин. Її будуть використовувати для покриття збитків.

Читайте також: Чи такі страшні чартери, як їх малюють

Також туроператор, що надає послугу, пов’язану з перевезенням туристів має за 8 та за 2 години до запланованого відправлення рейсу перевірити інформацію про час його відправлення. У разі затримки рейсу на більш ніж 4 години, туроператор мусить розмістити інформацію про це на власному веб-сайті, а також проінформувати електронною поштою орган ліцензування.

Зазначається, що туроператори на власному веб-сайті відтепер мають надавати інформацію про турагентів, з якими вони працюють – найменування фізичної чи юридичної особи, строк дії агентського договору, реквізити особи, що надала гарантію банку або іншої кредитної установи, а також інформацію про чинні договори на туристичне обслуговування, укладені безпосередньо туроператором або через турагентів із зазначенням країни тимчасового перебування.

Читайте також: Небюджетные путешествия, или Шесть способов попасть на легальный обман в поездке

Там також додають, що відтепер туроператорів зобов’язали забезпечити всі необхідні умови доступності для людей з інвалідністю до місць їхнього проживання під час відпочинку.

У разі, якщо будь-яка з цих вимог порушуватиметься, ліцензію таких туроператорів скасують.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

UAINFO


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування »  

Новини