Молодіжна збірна України здобула другу перемогу і вийшла у плей-офф ЧС-2019

633 0

Збірна України в рамках другого туру групового етапу молодіжного чемпіонату світу-2019 зустрічалася зі збірною Катару. Підопічні Олександра Петракова здобули мінімальну перемогу з рахунком 1:0.

Єдиний у матчі гол був забитий на 58-й хвилині – після навісу Сергія Булєци точного удару головою завдав Денис Попов. Захисник "Динамо" відзначився у другому матчі поспіль.

Кінцівку зустрічі Катар догравав у меншості – на 85-й хвилині з поля був вилучений Насір Бакш.

Після цього матчу українці набрали 6 очок і достроково гарантували собі місце в плей-офф. У заключному матчі групового етапу, 30 травня, українці зіграють з Нігерією.