MENU

Нам треба готуватися саме до великої конвенційної війни, де буде армія проти армії – експерт

1937 0

Проблема багатьох адептів асиметричних стратегій щодо РФ в нас в двох площинах.

Перш за все, вони не розуміють того, що якісна асиметрична військова стратегія – теж насправді дорога річ. Так, звичайно, ми не повинні витрачати десятки мільярдів доларів як РФ на збройні сили, але перспективні розробки, які пішли масово в війська, – це теж пара мільярдів доларів на рік. Іншими словами, дешевого чи безкоштовного нічого не буде.

Читайте також: Статегия 2030. Прогноз расходов на Оборону

І друга не менш важлива проблема. В нас, коли говорять про асиметричні військові стратегії щодо РФ, то беруть приклади, які ми точно не можемо застосувати. Аля партизанські війни плюс тероризм в XX столітті проти іноземних загарбників. Нам це не підійде. Досвід XX століття як періоду УНР/УД, так і УПА показав, що одна партизанка не працює в протистоянні із росіянами. Так диверсійні дії тих же ССО в тилу ворога за умови існування фронту можливі і дуже навіть доцільні. Але готуватися нам треба саме до великої конвенційної війни, де буде армія проти армії. І прикладів таких успішних асиметричних стратегій в історії насправді набагато менше, чим успіхів партизанщини і тероризму.

В нас менше, чим в РФ, ресурсів, технологіями ми теж брати не можемо. Тому тільки підготовка командирів і солдат разом із масованими точковими проектами аля ракетна система Вільха.

Читайте також: Реальный сценарий ухода России с Донбасса

Але повертаємося до першого пункту. Навіть якісна асиметрична стратегія для війсни високої інтенсивності – це доволі таки дороге задоволення. І якщо економіка не почне нормально рости, то навіть на нормальну асиметричну стратегію може не вистачити ресурсів.

Підписуйся на сторінки UAINFO у FacebookTwitter і Telegram

Микола БЄЛЄСКОВ


Повідомити про помилку - Виділіть орфографічну помилку мишею і натисніть Ctrl + Enter

Сподобався матеріал? Сміливо поділися
ним в соцмережах через ці кнопки

Інші новини по теміПравила коментування ! »  
Комментарии для сайта Cackle

Новини